Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Котли без сажи

Системы отопления, котлы, автоматика, ГВС

Модератор: С.О.К.

Котли без сажи

Сообщение Andrew88 » Пн окт 31, 2016 9:05 pm

Ми зменшимо Ваші сукупні витрати на опалення твердопаливними котлами в 3-6 разів. Складові економії:
1. вартість нашої котла-печі нижче будь-якого якісного металевого котла;
2. витрати палива менше в 3 — 6 разів, від котлів всіх вітчизняних та іноземних компаній.
3. МОЖНА СПАЛЮВАТИ ПОБУТОВІ ВІДХОДИ;
4. не потрібно колоти та різати дрова (1 складометр порізки 120 грн. та колення 80 грн.)
5.відсутність сажі.
6. Довговічність (наш котел в десятки раз довше прослужить ніж металевий).
7. Піроліз з мокрих дров.
Унікальні твердопаливні пічки-котли з цегли без електроніки та електрики, в яких використовується нова система горіння - вільного руху газів, під час якої деревина, вугілля, пелети та ін. побутові відходи ефективно згорають з найвищим можливим КПД

Вся сучасна опалювальна техніка рекламується, як прилади з ККД 83 — 95%, при цьому, фахівцям відомо, що ККД такої техніки рідко перевищує 12%. Виключення становлять котли системи «Стропува» з ККД до 20%.

Сажа — це продукт неповного згорання палива. Горіння — це реакція окислення. Дві основні причини появи сажі, це низька температура горіння та мала кількість кисню. Щоб згорання дров було більш повним, потрібно максимально підняти температуру в камері згорання.

Робоча температура в колпакових печах становить 1200°С, при такій температурі відбувається згоряння вуглецю в складі палива, будь це деревина або тверді побутові відходи, що дозволяє безпечно спалювані ці відходи за місцем накопичення, тому, що викидні гази в такій печі складають окис вуглецю і пари води, які небезпечні для повітряного простору міста, населеного пункту.

Отже, доцільно тверді побутові відходи систем торгівлі, харчування або промислових підприємств спалювані на місті, замість того, щоб сплачувати транспортування та переробку ТПВ. Обладнані теплообмінником печі, дозволять підприємству отримати “ безкоштовно ” теплоту для опалення взимку и гарячої води влітку.

Купольна (ковпакова) конструкція зробила наші котли саморегулюючими. Ковпак не дозволяє продуктам горіння розширюватися вгору і якщо паливо надмірно розгорається, розширення відбувається вниз. В результаті знижується тяга, і горіння стає слабкішим. При послабленні горіння палива спостерігається зворотний процес.

Сажа це аморфний вуглець, продукт неповного згоряння або термічного розкладання вуглеводнів в неконтрольованих умовах. Забруднення атмосферного повітря сажею призводить до погіршення санітарно-гігієнічних показників: збільшується частота туманів, зменшується видимість і прозорість для ультрафіолетового випромінювання, погіршуються санітарно-побутові умови життя населення, спостерігається негативний вплив на розвиток рослин та організм людини.

За нашою технологією майбутнє, від старих прямоточних грубок (ККД< 12%) та дорогих металевих котлів (ККД < 20%) пора відмовлятися, навіщо перетворювати дрова в сажу та фінансувати цей процес.

ЯКЩО У Вашому місті, населеному пункті не має наших печей-котлів, то перший замовник отримує знижку. Будьте першими в своєму населеному пункті, захистіть, навколишнє середовище від шкідливих викидів.

ЛИШЕ МИ ЗАБЕЗПЕЧЕМО ДЕШЕВИМ ТЕПЛОМ ПРИВАТНІ БУДИНКИ, ЗАВОДИ ТА ЦІЛІ МІКРОРАЙОНИ.

Також пропонуємо співпрацю магазинам, що продають котли.
Продавайте краще !!!

Наш сайт: pech18.wordpress.com

ВІДЕО КОТЕЛ у ХМЕЛЬНИЦЬКУ ДЛЯ ОБІГРІВУ 1000 кв. м. https://www.youtube.com/watch?v=sDsXxB_7sv4

При першому запускові 1300 літрів води на мокрих дровах нагріто до температури 70 градусів за 3 години.

в ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗБУДОВАНО 14 КОТЛІВ,
ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОДИН КОТЕЛ ДЛЯ НАГРІВУ 18 КУБІВ ВОДИ.
Andrew88
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: Пн окт 31, 2016 9:02 pm


Вернуться в Отопление

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7

cron