Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

рентабельность тепловых насосов

Системы отопления, котлы, автоматика, ГВС

Модератор: С.О.К.

рентабельность тепловых насосов

Сообщение santex » Сб май 31, 2008 4:43 pm

Привет я пробовал подщитать рентабельность теплового насоса по сравнению с газом котлом.У меня получилось:после подщьотов затрат на оборудование монтаж,сервис,затрати на енерго-носители.ОКУПАТСА ТН нчинает чер 10 лет експлуатацыи... (газ щитал по 400у,е)
Аватара пользователя
santex
 
Сообщения: 139
Зарегистрирован: Сб май 31, 2008 12:08 pm
Откуда: Киев


Сообщение proekt » Сб май 31, 2008 4:50 pm

ОКУПАТСА ТН нчинает чер 10 лет експлуатацыи

Яким чином підраховано?
При сьогоднішній ціні газу і електроенергії не думаю що за 10 років окупиться. А от ціну через 10 років ніхто не спрогнозує. Можливо газ взагалі перестануть спалювати.

Чесно кажучи поки ен зустрічав розрахунків котрі мене переконали. Думаю для такого обладнання потрібно рахувати терміни до 5 років.
ЧЕрез 10 років воно просто морально застаріє.

Думаю варто писати українською :)
Дайте мне точку опоры и я...засну
Аватара пользователя
proekt
 
Сообщения: 706
Зарегистрирован: Пт янв 13, 2006 2:05 pm
Откуда: Ив-Фр., обл

Сообщение santex » Сб май 31, 2008 5:34 pm

Підрахунки доволі примітивні вартість газифікації будинку (приблизна 30000гр),(вартість системи опалення із матеріалом 35000гр),(вартість річного сервісу 1000гр),(вартість палива 5рок 80000гр)разом 150000гр
ТН (ватисть ТН,земляних робіт 160000гр приблихзно),(вартість системи опалення 35000гр)+електроенергия.
Питання в іншому на вашу думку чи варто впроваджувати ТН при сьогоднішній вартости енерго носіїв:?:
Аватара пользователя
santex
 
Сообщения: 139
Зарегистрирован: Сб май 31, 2008 12:08 pm
Откуда: Киев

Сообщение proekt » Вс июн 01, 2008 5:01 pm

ТН (ватисть ТН,земляних робіт 160000гр приблихзно),(вартість системи опалення 35000гр)+електроенергия.


1. Якщо ми про одну і ту саму систему балакаємо, то система для ТН (низькотемпературна) повинна бути досить дорожча ніж для газового котла (високотемпературна).
2. плата за "електрифікацію" врахована?
3. А вартість сервісу ТН ? :)

Хоча я вважаю що потрібно вирішувати з того що за об"єкт, де він і т.п.
А основне - яка мета того чи іншого заходу. Спробую пояснити:
1. якщо житло - може економніше жити в меншому будинку?
2. якщо промислове - може вигідніше купити нове технологічне обладнання, ніж опалювати "супернасосом" старий верстат ДиП ?
і т.п.
Дайте мне точку опоры и я...засну
Аватара пользователя
proekt
 
Сообщения: 706
Зарегистрирован: Пт янв 13, 2006 2:05 pm
Откуда: Ив-Фр., обл

Сообщение santex » Вс июн 01, 2008 5:49 pm

Чесно кажучи мені невідомо скільки коштує сервіс ТН.Але із підрахунків видно що ТН не виправдає себе за 5 років а можливо і за 10. Можливо у вас е досвід експлуатації такого обладнання :?: Я займаюсь мотажем систем опалення в оснновному для середнйого класу.Алеле навіть заможному кліенту незнаю чим мотивувати використання ТН.
Аватара пользователя
santex
 
Сообщения: 139
Зарегистрирован: Сб май 31, 2008 12:08 pm
Откуда: Киев

Сообщение Женя » Пн июн 02, 2008 11:39 am

А "Шобы была крута" - не підходить? Я вважаю 10 років відносно газового (якщо є така можливість) маловато. Також залежить і від кількості необхідного тепла. Чим більша система, тим менше різниця (при диференційованій ціні на газ). Для маленьких систем (невеликих будинків) може взагалі не окупитися, зато круто. :) Хоча газ скоро "допалять" і треба буде шукати нове джерело тепла, тоді мабуть Т.Н. і стане впригоді, якщо нема де складати солому.
Женя
 
Сообщения: 568
Зарегистрирован: Пн янв 15, 2007 5:59 pm
Откуда: николаевская обл

Сообщение santex » Пн июн 02, 2008 12:17 pm

Ваші дуки я зрозумів.Одна надія на здешевлення самих Т.Н.Віносно кількості газу то в нас і вугілля немеренно,сіно-солома....і.т.д.
Аватара пользователя
santex
 
Сообщения: 139
Зарегистрирован: Сб май 31, 2008 12:08 pm
Откуда: Киев

Сообщение proekt » Пн июн 02, 2008 3:17 pm

то в нас і вугілля немеренно,сіно-солома....і.т.д.


От власне...
Не так давно рахував співвідношення вартості:
електрика/газ/дрова=9/3/1

Про яке опалення електроенергією може йти річ? Наразі, що газ, що "світло" в руках монополістів. Тому чим більше будемо економити - тим більше ростиме ціна, адже заробляти менше нікому не хочеться...
Тобто поки закон один - дорожчає поки купують!

Єдиний шанс економити - відновлювані джерела електроенергії котрі відносно важко монополізувати або "будинки в 0 енергії".

П.С. У нас в регіоні звичайно є ідеї ТН. Але не через "дешевизну" вцілому, а через наявність великої кількості "готових" свердловин, тобто відпрацьованих нафтових причому в межах міста.
Дайте мне точку опоры и я...засну
Аватара пользователя
proekt
 
Сообщения: 706
Зарегистрирован: Пт янв 13, 2006 2:05 pm
Откуда: Ив-Фр., обл

Сообщение Женя » Пн июн 02, 2008 6:37 pm

Важко собі уявити: на городі складена скирда соломи, і я щогодини з мішком іду до скирди, потім не відходячи від котла кладу в топку солому. Відійшов дальше - потухло, розпалюй знову. Тоді краще Т.Н. або чоч-би кондеціонер, тільки б не з мішком ходити до скирди. А кому нема де скирду поставити (живе на 5 поверсі), тоді що? :shock: :)
Женя
 
Сообщения: 568
Зарегистрирован: Пн янв 15, 2007 5:59 pm
Откуда: николаевская обл

Сообщение santex » Пн июн 02, 2008 7:09 pm

Зелектроенергію мови зовсім нема. Хоча тритарифниний лічильник+тепла підлога(із ганою теплоізолцією 10см,та стяжкою 12см для більшойї інерції+анодний котел)підходить для кафе магазину.Кажуть показники як для електроенергії непогані. Які будуть думки.
А щодо цін так миж в європу йдемо всіею державою,але тільки одним нам відомим шляхом,але це інша тема :roll:
Всі шляхи оминути монополістів ведуть до великих капіталовкладень.Звісно якщо потрібен кофорт і твоя фамілія кулібін то мжливо все.
А з вами ПРОЕКТя згоден потрібно вивчати нові технології,вишукувати нові рішиння,енергоносії...і.т.д.
А головне професійний підхід до справи.
Аватара пользователя
santex
 
Сообщения: 139
Зарегистрирован: Сб май 31, 2008 12:08 pm
Откуда: Киев

Сообщение santex » Пн июн 02, 2008 7:18 pm

ЖЕНЯ звжди можна знайти людину яка за помірну плату цей мішок тягати буде куди скажеш.
РУХ ЦЕ ЖИТТЯ-http://yugopolus.com.ua
Аватара пользователя
santex
 
Сообщения: 139
Зарегистрирован: Сб май 31, 2008 12:08 pm
Откуда: Киев


Вернуться в Отопление

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3