Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Мені потрібен ноутбук

Системы отопления, котлы, автоматика, ГВС

Модератор: С.О.К.

Мені потрібен ноутбук

Сообщение GoodGirl » Вт сен 12, 2023 4:35 pm

Привіт, всі! Шукаю новий ноутбук і не можу визначитися. Батьки обіцяли подарувати мені один за добрі оцінки, і я вибираю між Dell і HP. Які ваші рекомендації? Яка модель у вас?
GoodGirl
 
Сообщения: 680
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев


Re: Мені потрібен ноутбук

Сообщение Markus » Вт сен 12, 2023 4:36 pm

Привіт! Я нещодавно купив собі Dell, і він просто космос! Швидкий процесор, гарна клавіатура, і батарея довго тримає. Але, звісно, це залежить від конкретної моделі.
Аватара пользователя
Markus
 
Сообщения: 427
Зарегистрирован: Пт апр 20, 2018 10:37 am

Re: Мені потрібен ноутбук

Сообщение metrik_leha » Вт сен 12, 2023 4:38 pm

Привіт! Я зовсім недавно перейшов на HP, і мені теж дуже подобається. Він дуже стильний, а ще у нього великий екран, що приходиться до смаку. Важко вибирати, але обидва бренди можуть бути відмінними виборами! Я свій HP знайшов в місцевому електронному магазині.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 770
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Re: Мені потрібен ноутбук

Сообщение Rechka » Вт сен 12, 2023 4:41 pm

GoodGirl писал(а):Привіт, всі! Шукаю новий ноутбук і не можу визначитися. Батьки обіцяли подарувати мені один за добрі оцінки, і я вибираю між Dell і HP. Які ваші рекомендації? Яка модель у вас?


Привіт! Радий, що ти робиш вибір у користь нового ноутбука за добрі оцінки! Обидва бренди, Dell і HP, мають відмінні моделі. Спочатку варто визначити, які саме завдання ти плануєш виконувати на ноутбуці. Якщо це робота з офісними програмами, то обидва варіанти підійдуть. Ось порада: заглянь на сайт магазину Алло, який має великий вибір ноутбуків за доступними цінами. Тут є розділ "Ноутбуки https://allo.ua/ua/products/notebooks/ де ти знайдеш багато різних моделей обох брендів. Також варто звернути увагу на технічні характеристики, такі як процесор, оперативна пам'ять, дисплей та інші функції, які важливі для твоїх потреб. Порівняй ціни та гарантійні умови для обох брендів і вибери той, який найбільше відповідає твоїм потребам та бюджету. Удачі в обранні ноутбука!

Изображение
Аватара пользователя
Rechka
 
Сообщения: 433
Зарегистрирован: Пн мар 26, 2018 2:52 pm


Вернуться в Отопление

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 32