Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Порадьте як вибрати пральну машину?

Системы отопления, котлы, автоматика, ГВС

Модератор: С.О.К.

Порадьте як вибрати пральну машину?

Сообщение Onellid » Вс окт 08, 2023 4:47 pm

Привіт форумчани! У мене зламалася пральна машина, і мені потрібно придбати нову як найшвидше. Де в інтернеті я можу знайти надійний магазин з широким вибором пральних машин?
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Re: Порадьте як вибрати пральну машину?

Сообщение GoodGirl » Вс окт 08, 2023 4:48 pm

Привіт! Після того, як у мене зламалася стара пральна машина, я вирішив шукати модель з додатковими функціями. Обрав пральну машину Electrolux з функцією парового прасування, і тепер мої речі завжди виглядають ідеально.
GoodGirl
 
Сообщения: 680
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев

Re: Порадьте як вибрати пральну машину?

Сообщение Onellid » Вс окт 08, 2023 4:48 pm

Я купував пральну машину LG з фронтальним завантаженням і великим обсягом барабана. Вона працює тихо і ефективно. Перевірте кілька магазинів, щоб знайти оптимальну пропозицію.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Порадьте як вибрати пральну машину?

Сообщение metrik_leha » Вс окт 08, 2023 4:49 pm

Onellid писал(а):Я купував пральну машину LG з фронтальним завантаженням і великим обсягом барабана. Вона працює тихо і ефективно. Перевірте кілька магазинів, щоб знайти оптимальну пропозицію.

Доброго дня. Я, знав, що пральна машина в моєму будинку вже застаріла, тому вирішив купити нову пральну https://allo.ua/ua/stiralnye-mashiny/ в магазині Алло.
Продавець допоміг мені з вибором, пояснивши різницю між фронтальними та вертикальними моделями, а також рекомендував кілька варіантів із вбудованою сушкою. Я вибрав модель, яка мені підходила за параметрами та ціною. Ціна була дуже конкурентно спроможною, а пральна машина працює бездоганно. Тому можу радити.
Изображение
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 770
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Вернуться в Отопление

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Google [Bot] и гости: 31