Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

НЕПРАЦЮЄ СИСТЕМА

Системы отопления, котлы, автоматика, ГВС

Модератор: С.О.К.

НЕПРАЦЮЄ СИСТЕМА

Сообщение Yuriy » Ср ноя 04, 2009 3:56 pm

Доброго дня всі !!!
Змонтовано два котла VITOGAS 96 КВТ через гідро стрілку !на гребінці дві лінії з насосами одна-робоча,друга-резервна!
СИстема непрацює вода в подаючому трубопроводі доходить до гідрострілки гаряча і все дальше все холодне в чрму причина????
Вложения
CHAYKOVSKOGO-Model.pdf
(37.23 КБ) Скачиваний: 491
Yuriy
 
Сообщения: 21
Зарегистрирован: Чт мар 12, 2009 3:33 pm


Re: НЕПРАЦЮЄ СИСТЕМА

Сообщение Yuriy » Ср ноя 04, 2009 4:07 pm

Підскажіть буду вдячний всім!!! ЮРІЙ
Yuriy
 
Сообщения: 21
Зарегистрирован: Чт мар 12, 2009 3:33 pm

Re: НЕПРАЦЮЄ СИСТЕМА

Сообщение Григорий » Ср ноя 04, 2009 4:35 pm

Yuriy писал(а):Доброго дня всі !!!
Змонтовано два котла VITOGAS 96 КВТ через гідро стрілку !на гребінці дві лінії з насосами одна-робоча,друга-резервна!
СИстема непрацює вода в подаючому трубопроводі доходить до гідрострілки гаряча і все дальше все холодне в чрму причина????

Між стрілкою та котлами повинні бути змонтовані два насоси.До кожного котла окремий.Продуктивність насоса має бути не нижчою 4,3 м.куб./год.Від стрілки до споживачів мають бути свої,окремі насоси(за певних обставин система опалення може працювати і в гравітаційному режимі),продуктивність залежить від кількост потрібного тепла.Підключення безпосередньо від стрілки!!!Через гребінку насоси можуть або заважати один другому,або утворити замкнуте коло холодної води в системі опалення.З повагою Григорій.
Григорий
 
Сообщения: 199
Зарегистрирован: Пн фев 02, 2009 8:21 pm

Re: НЕПРАЦЮЄ СИСТЕМА

Сообщение Григорий » Ср ноя 04, 2009 4:48 pm

Yuriy писал(а):Підскажіть буду вдячний всім!!! ЮРІЙ

Схему важко коментувати,незрозуміло яка комплектація.В таких випадках використовується не гребінка , а розоділювач тиску.Вон бувають з кількома розгалуженнями.І взагалі схема серйозна ,потрібно детально вивчати.З повагою Григорій.
Григорий
 
Сообщения: 199
Зарегистрирован: Пн фев 02, 2009 8:21 pm

Re: НЕПРАЦЮЄ СИСТЕМА

Сообщение Yuriy » Ср ноя 04, 2009 4:53 pm

Внас одна конструкція типу гідрострілка разом з гребінкою!
Вложения
1.pdf
(8.15 КБ) Скачиваний: 527
Yuriy
 
Сообщения: 21
Зарегистрирован: Чт мар 12, 2009 3:33 pm

Re: НЕПРАЦЮЄ СИСТЕМА

Сообщение Григорий » Ср ноя 04, 2009 5:16 pm

Yuriy писал(а):Внас одна конструкція типу гідрострілка разом з гребінкою!

Наче все гаразд в вашій схемі ,також присутні елементи видалення повітря.Єдинне що я не з"ясував ,там присутні терморегулюючі елементи?(терморегулюючиі клапани),та чому між стрілкою та котлами відсутні насоси? З повагою Григорій.
Григорий
 
Сообщения: 199
Зарегистрирован: Пн фев 02, 2009 8:21 pm

Re: НЕПРАЦЮЄ СИСТЕМА

Сообщение Yuriy » Ср ноя 04, 2009 5:36 pm

Що ви маєте на увазі під терморугулюючими елементами???
ВІд котлів до розподільчого колектору насосів я не ставив!!!!
Yuriy
 
Сообщения: 21
Зарегистрирован: Чт мар 12, 2009 3:33 pm

Re: НЕПРАЦЮЄ СИСТЕМА

Сообщение Григорий » Ср ноя 04, 2009 6:15 pm

Yuriy писал(а):Що ви маєте на увазі під терморугулюючими елементами???
ВІд котлів до розподільчого колектору насосів я не ставив!!!!

Насоси можуть бути в конструкції котла,тому вони на схемі не зазначені.Якщо виключити насоси системи опалення,то насоси котлів повинні перекачувати воду по малому колу.А саме,через верхній патрубок на вертикальну трубу(що є стрілкою),а далі на зворотній патрубок і в котел.При цьому вода прогріваться слідуючим чином.Наприклад,на терморегуляторі задекларована температура 80*С,тоді на зворотньому патрубку температура води має сягнути блиько 76*С.Це можливо за наявності насосів між стрілкою та котлами.Якщо таке явище відбудеться,можна спробувати включити насос системи опалення(один).недіюча труба повинна бути закритою.Швидке падіння температури говорить про велику продуктивність насоса(не повинна перевищувати 4 м.куб./год., Н=6...8 м).Вдумливо прочитайте,якщо не буде нічого не зрозумілого,спробуйте.Підкреслюю насоси між стрілкою та котлами повинні бути. З повагою Григорій.
Григорий
 
Сообщения: 199
Зарегистрирован: Пн фев 02, 2009 8:21 pm

Re: НЕПРАЦЮЄ СИСТЕМА

Сообщение santex » Ср ноя 04, 2009 7:09 pm

А можливо фото показати,на осліп важко вгадувати.Схема робоча і повина працювати. Покажіть фото допоможемо.
РУХ ЦЕ ЖИТТЯ-http://yugopolus.com.ua
Аватара пользователя
santex
 
Сообщения: 139
Зарегистрирован: Сб май 31, 2008 12:08 pm
Откуда: Киев

Re: НЕПРАЦЮЄ СИСТЕМА

Сообщение Garik » Ср ноя 04, 2009 7:15 pm

насоси між стрілкою та котлами повинні бути/

Само собой! Отсутствие насоса перед стрелкой - причина ваших проблем.
По самой гидрострелке в литературе рекомендуют следующее (рис.).
Вложения
getImage.jpeg
getImage.jpeg (26.67 КБ) Просмотров: 3961
Аватара пользователя
Garik
 
Сообщения: 403
Зарегистрирован: Вт авг 14, 2007 2:36 pm
Откуда: Ukraine

Re: НЕПРАЦЮЄ СИСТЕМА

Сообщение Yuriy » Чт ноя 05, 2009 9:38 am

ПроСто я з таким ще не стикався я більш теоретиК)))але от практикИ МАЛУВАТО !!АЛе не факт !дехто говорить що при правильному виконанні гідрострілки все має працювати-і без насосів між гідрострілкою і котлом!
Сьогодні зранку чув розмову що по середині в гідрострілку треба вварити металеву пластину з отвором (отворами) які б стиворювали опір більший чим опір в подаючому патрубку від котла-тоді б система тягнула воду з подаючої магістраолі а не з зворотки (НЕ СТВОРЮЮЧИ КОЛО ЦЕРКУЛЯЦІЇ ЧЕРЕЗ ГІДРОСТРІЛКУ)!!!!!!!!!!!!!
О і ще мені своє твердження якщо вона правдиве треба підтвердити зсилаючись на шось ,якесь документальне підтвердження!Якщо хтось може підказати де шукати або якусь ссилочку!Буду вдячний !!
з повагою Юрій!!!
Вложения
2.pdf
(55.12 КБ) Скачиваний: 443
Последний раз редактировалось Yuriy Чт ноя 05, 2009 10:04 am, всего редактировалось 1 раз.
Yuriy
 
Сообщения: 21
Зарегистрирован: Чт мар 12, 2009 3:33 pm

Re: НЕПРАЦЮЄ СИСТЕМА

Сообщение Yuriy » Чт ноя 05, 2009 9:39 am

І досвіду з таким ще й не так багато)))))
Yuriy
 
Сообщения: 21
Зарегистрирован: Чт мар 12, 2009 3:33 pm

Re: НЕПРАЦЮЄ СИСТЕМА

Сообщение Григорий » Чт ноя 05, 2009 10:48 am

Yuriy писал(а):ПроСто я з таким ще не стикався я більш теоретиК)))але от практикИ МАЛУВАТО !!АЛе не факт !дехто говорить що при правильному виконанні гідрострілки все має працювати-і без насосів між гідрострілкою і котлом!
Сьогодні зранку чув розмову що по середині в гідрострілку треба вварити металеву пластину з отвором (отворами) які б стиворювали опір більший чим опір в подаючому патрубку від котла-тоді б система тягнула воду з подаючої магістраолі а не з зворотки (НЕ СТВОРЮЮЧИ КОЛО ЦЕРКУЛЯЦІЇ ЧЕРЕЗ ГІДРОСТРІЛКУ)!!!!!!!!!!!!!
О і ще мені своє твердження якщо вона правдиве треба підтвердити зсилаючись на шось ,якесь документальне підтвердження!Якщо хтось може підказати де шукати або якусь ссилочку!Буду вдячний !!
з повагою Юрій!!!

Звичайно буде,але тоді роль стрілки зводиться на нівець. За певних обставин система опалення може працювати в гравітаційному,але між стрілкою та котлами насоси повинні бути обов"язково.
Григорий
 
Сообщения: 199
Зарегистрирован: Пн фев 02, 2009 8:21 pm

Re: НЕПРАЦЮЄ СИСТЕМА

Сообщение Yuriy » Чт ноя 05, 2009 11:10 am

Це стосуэться всых котлыв??
Бо якраз маєм починати монтаж кот. там вітогаз 48 кВт з гідрострілкою але також не ставили насосіва!???????
Yuriy
 
Сообщения: 21
Зарегистрирован: Чт мар 12, 2009 3:33 pm

Re: НЕПРАЦЮЄ СИСТЕМА

Сообщение Garik » Чт ноя 05, 2009 6:13 pm

При отсутствии насоса между котлом и стрелкой поступающая в систему вода проходит по наиболее короткому кругу (т.е. через стрелку) в обратку котла, тем самым "тушит" котел по сигналу соотв. датчика температуры, это же просто!
Кстати, еще вопрос, нужна ли стрелка на котел такой относительно небольшой мощности вообще!...

Привожу некторые ссылки "почитать":
http://kolvi.com/index.php?option=com_c ... &Itemid=18
http://www.baxi.ru/_files/gidravlichesk ... elitel.pdf (скачать)
http://www.beg.kiev.ua/files/download/proect.exe (скачать)
Аватара пользователя
Garik
 
Сообщения: 403
Зарегистрирован: Вт авг 14, 2007 2:36 pm
Откуда: Ukraine

След.

Вернуться в Отопление

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

cron