Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

опалення на виробництві

Системы отопления, котлы, автоматика, ГВС

Модератор: С.О.К.

опалення на виробництві

Сообщение Yuriy » Чт янв 21, 2010 10:54 am

Доброго дня всім !!!

На виробництві треба запроектувати систему опалення!
Підкажіть на яку літературу ссилатися,в якій можна знайти шо і куда, що до виду системи опалення ,матеріалу труб,прокладки труб та температур в зонах: слюсарно-складальної , токарної ,малярної , плазмової різки дільниць та зоні сушки,!??????

Дякую !
з повагою Юрій!
Yuriy
 
Сообщения: 21
Зарегистрирован: Чт мар 12, 2009 3:33 pm


Re: опалення на виробництві

Сообщение Сантехник » Вт янв 26, 2010 12:03 am

СНиП Тепловые сети.
СНиП Отопление и вентиляция.

Я конечно понимаю все, кризис там и т.п., хочется все подешевле или вообще бесплатно, но лучший способ наймите проектную организацю, головной боли будет в разы меньше.
Сантехник
 
Сообщения: 17
Зарегистрирован: Ср апр 01, 2009 12:19 pm
Откуда: Украина

Re: опалення на виробництві

Сообщение Yuriy » Чт янв 28, 2010 11:03 am

тут ситуація торшки друга :запроектувати розрахувати я і сам можу це все !і в принципі з системою опалення визначився і з трубами ! просто досвіду нема в проектуванні виробництва і цікавить чи є спец література саме по проектуванні виробництва!
і це все треба підкріпити літературою! тому звернувся на цей форум за допомогою !!
і взагалі цікаво поспілкуватись з людьми які мають досвід в проектуванні виробництва!
хіба цей форум не для того?
а коли все скидувати на других то то шо в результаті я буду знати?!?!досвід набувається в роботі!))))
Yuriy
 
Сообщения: 21
Зарегистрирован: Чт мар 12, 2009 3:33 pm

Re: опалення на виробництві

Сообщение Giedi Prime » Чт янв 28, 2010 7:22 pm

К СНиПу уже посылали? Там всё расписано. А конструктив (тупиковая/попутная, тип приборов, двух/однотрубная, воздушное или водяное и пр.) вам уже самим решать. От гражданского строительства не отличается.
Giedi Prime
 
Сообщения: 66
Зарегистрирован: Пт фев 24, 2006 8:37 pm


Вернуться в Отопление

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5

cron