Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Ліфти

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Ліфти

Сообщение Frikasse » Вт июл 02, 2019 1:13 pm

Ніяк не можу обрати одну компанію, яка займається виготовленням ліфтів, щоб можна було з нею почати співпрацю вести. Що ви мені порадите, куди саме можна заглянути прицінитися? Буду вдячна за відповіді.
Аватара пользователя
Frikasse
 
Сообщения: 440
Зарегистрирован: Вс апр 09, 2017 10:09 am


Re: Ліфти

Сообщение Pikachu » Вт июл 02, 2019 2:22 pm

Frikasse писал(а):Ніяк не можу обрати одну компанію, яка займається виготовленням ліфтів, щоб можна було з нею почати співпрацю вести. Що ви мені порадите, куди саме можна заглянути прицінитися? Буду вдячна за відповіді.

Можу вам порадити одну компанію, яка пропонує продивитися декілька популярних моделей ліфтів. У будь-якому випадку, ви можете обрати якийсь один ліфт, і замовити його доставку на монтаж. Ось тут https://liftportal.com.ua/ua/ написано, що постійні клієнти отримують знижки, бонуси, безкоштовну доставку до пункту призначення. Це вигідно, якщо ви плануєте купляти ліфти на постійній основі, то можна буде користуватися усіма вигодами, які пропонує ця компанія, тому заглянуть на їх сайт.
Аватара пользователя
Pikachu
 
Сообщения: 439
Зарегистрирован: Сб апр 08, 2017 11:55 am

Re: Ліфти

Сообщение Rechka » Сб июл 06, 2019 11:13 am

ну это такой серьезный вопрос.. обычные смертные этим не занимаются лифты ставит застройщик.. или жкх
Аватара пользователя
Rechka
 
Сообщения: 430
Зарегистрирован: Пн мар 26, 2018 2:52 pm

Re: Ліфти

Сообщение Markus » Вс июл 07, 2019 6:38 pm

А если дом под ОССБ, то тогда кто?
Аватара пользователя
Markus
 
Сообщения: 425
Зарегистрирован: Пт апр 20, 2018 10:37 am

Re: Ліфти

Сообщение Русл » Вт июл 23, 2019 4:30 pm

Главное - качество.
Русл
 
Сообщения: 570
Зарегистрирован: Вт июн 27, 2017 9:41 am


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9