Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Пасажирські ліфти

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Пасажирські ліфти

Сообщение Frikasse » Ср июл 03, 2019 9:54 am

Привіт усім. Наша компанія вирішила знайти одного замовника для співпраці, і я стала продивлятися дуже уважно каталоги в інтернеті, але поки не зупинила на одному якомусь з них свій вибір. Що порадите, де можна купити пасажирські ліфти?
Аватара пользователя
Frikasse
 
Сообщения: 441
Зарегистрирован: Вс апр 09, 2017 10:09 am


Re: Пасажирські ліфти

Сообщение Pikachu » Ср июл 03, 2019 10:26 am

Frikasse писал(а):Привіт усім. Наша компанія вирішила знайти одного замовника для співпраці, і я стала продивлятися дуже уважно каталоги в інтернеті, але поки не зупинила на одному якомусь з них свій вибір. Що порадите, де можна купити пасажирські ліфти?

Пораджу звернутися до компанії, яка продає ліфти напряму в інтернеті і є можливість одразу з менеджером усі умови співпраці обсудити. А вже потім замовлення своє оформлювати. Я на izamet.com.ua продивилася багато моделей, перш ніж купити ліфт панорамний. І вам раджу також не гаяти часу, коли можна за декілька хвилин урегулювати питання з покупкою потрібного ліфту. Я намагаюся порівнювати між собою не лише моделі ліфтів, але й умови співпраці одразу читати.
Аватара пользователя
Pikachu
 
Сообщения: 439
Зарегистрирован: Сб апр 08, 2017 11:55 am


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11

cron