Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Житло

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Житло

Сообщение Frikasse » Сб дек 07, 2019 11:02 am

Хочу купити квартиру у гарному районі, але не знаю – куди саме заглянути, щоб рішення остаточне прийняти про співпрацю. Буду вам дуже вдячна, якщо ви проконсультуєте мене і порадите, куди саме можна зайти, щоб у першу чергу про ціни дізнатися?
Аватара пользователя
Frikasse
 
Сообщения: 441
Зарегистрирован: Вс апр 09, 2017 10:09 am


Re: Житло

Сообщение Pikachu » Сб дек 07, 2019 12:00 pm

Frikasse писал(а):Хочу купити квартиру у гарному районі, але не знаю – куди саме заглянути, щоб рішення остаточне прийняти про співпрацю. Буду вам дуже вдячна, якщо ви проконсультуєте мене і порадите, куди саме можна зайти, щоб у першу чергу про ціни дізнатися?

Доброго дня. Я знайшла інформацію в інтернеті про те, що можна купити квартиру в Івано-Франківську напряму, на одному з сайтів і тому – раджу вам не поспішати. Ось тут https://levada.if.ua/ квартири в новобудові розкуплять дуже швидко, бо люди вкладають спочатку одну частину своїх грошей, а потім вже – іншу. Мені здається, що треба прогулятися по сайту, щоб прочитати інформацію, яка може бути корисною – я так завжди роблю і вам раджу скористатися цією можливістю.
Аватара пользователя
Pikachu
 
Сообщения: 439
Зарегистрирован: Сб апр 08, 2017 11:55 am


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10

cron