Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Глюкометр

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Глюкометр

Сообщение трамвайкина » Пт дек 10, 2021 1:25 pm

Подруга попросила допомогли їй вибрати глюкометр, лікарка їй казала контролювати цукор у крові. В нашій аптеці таких приладів немає у наявності й що тепер робити? Де знайти у продажу таки глюкометрі хто знає?
Аватара пользователя
трамвайкина
 
Сообщения: 230
Зарегистрирован: Вт ноя 15, 2016 4:35 pm


Re: Глюкометр

Сообщение Никитос » Пт дек 10, 2021 4:34 pm

Не думаю що це дуже рідкісний прилад, можна пошукати в інтернет-апетках. Може за вартістю відрізнятися, але тут опис треба дивитися різних моделей і вибрати відповідний.
Аватара пользователя
Никитос
 
Сообщения: 102
Зарегистрирован: Ср окт 26, 2016 4:44 pm

Re: Глюкометр

Сообщение трамвайкина » Пт дек 10, 2021 6:00 pm

Ще ніколи не замовляла нічого такого в аптеках, згодна з вами треба спробувати пошукати такий необхідний зараз глюкометр. Дякую вам за пораду.
Аватара пользователя
трамвайкина
 
Сообщения: 230
Зарегистрирован: Вт ноя 15, 2016 4:35 pm

Re: Глюкометр

Сообщение набор » Пт дек 10, 2021 7:43 pm

Найточніші глюкометри AccuChek https://bt.rozetka.com.ua/ua/glyukometr ... =accuchek/ в інтернет-магазині Розетка такі продаються, ви можете подивитись та у каталозі вибрати такий необхідний. Діабет хвороба, яка зараз дуже поширена і рівень цукру в крові, звичайно ж, потрібно тримати під контролем, тоді точно з такою хворобою можна впоратися.
Я купувала цей глюкометр для своєї тітки. Вона не могла довго знайти точний прилад, навіть хотіла у китайців замовляти. Але я згадала, що в Розетці медичні прилади продаються і не помилилася – знайшла відповідний глюкометр за ціною та функціоналом. Показує дуже точно - це модель Акку Чек Інстант -Accu-Chek Instant ще 110 тестів-полосок є в комплекті.
Изображение
Аватара пользователя
набор
 
Сообщения: 125
Зарегистрирован: Сб янв 21, 2017 10:05 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8

cron