Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Жіночі ботильйони

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Жіночі ботильйони

Сообщение GoodGirl » Пн ноя 14, 2022 7:16 pm

Доброго вечора! Може вам відомий перевірений онлайн магазин, у якому я зможу купити жіночі ботильйони? Можете також пропонувати торгові центри, для мене найголовніше щоб якість товару була високою!
GoodGirl
 
Сообщения: 680
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев


Re: Жіночі ботильйони

Сообщение Onellid » Пн ноя 14, 2022 7:17 pm

Привіт. Я не зовсім зрозумію, що ви шукаєте, може ви для початку підкажіть що таке жіночі ботильйони?? Особисто я припускаю що це якась прикраса, швидше за все це намисто, я вгадав чи ні?
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Жіночі ботильйони

Сообщение GoodGirl » Пн ноя 14, 2022 7:19 pm

Ви що, які ще намисто, звичайно це не прикраса. Жіночі ботильйони це взуття, у своєму образі черевики з гострим кінцем на підборах, ось що мені потрібно)) Так що якщо володієте такою інформацією, пишіть.
GoodGirl
 
Сообщения: 680
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев

Re: Жіночі ботильйони

Сообщение metrik_leha » Пн ноя 14, 2022 7:20 pm

GoodGirl писал(а):Доброго вечора! Може вам відомий перевірений онлайн магазин, у якому я зможу купити жіночі ботильйони? Можете також пропонувати торгові центри, для мене найголовніше щоб якість товару була високою!

Моя дружина тільки минулого тижня купила собі жіночі ботильйони https://vittorossi.ua/ua/shop/zhenskie_ ... /botilony/ замовляла їх в інтернеті, посилання на який я вам залишив. У мене у самого багато взуття від виробника Vitto Rossi, ношу виключно цей бренд, все служить дуже довго, по кілька сезонів відходжує.
Перший раз я дуже довго розглядав асортимент, радився з продавцями консультантами, тепер все роблю набагато швидше, думаю у вас буде точно так, усього вам найкращого.
Изображение
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 770
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 26