Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Порадьте магазин для купівлі ноутбука

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Порадьте магазин для купівлі ноутбука

Сообщение Onellid » Чт дек 01, 2022 4:44 am

Всім привіт. Нещодавно я випадково скинув з балкону свій ноутбук. Так як живу на п'ятому поверсі, він розбився вщент. Потрібно купувати новий. Шукаю надійний магазин. Куди ви мені порадите звернутися?
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Re: Порадьте магазин для купівлі ноутбука

Сообщение metrik_leha » Чт дек 01, 2022 4:47 am

Вітаю. Ситуація у вас не з приємних. А я свій влітку втопив у озері. Теж купував новий в моєму улюбленому інтернет-магазині. Можу порадити куди вам варто звернутися, якщо хочете купити якісний.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 770
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Re: Порадьте магазин для купівлі ноутбука

Сообщение Onellid » Чт дек 01, 2022 4:49 am

У вас теж ситуація не краща. У мене взагалі якось так випадково вийшло. Ви мені підкажіть де купували свій ноутбук? В якому інтернет-магазині? І який бі порекомендували взяти? Буду вдячний за допомогу.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Порадьте магазин для купівлі ноутбука

Сообщение metrik_leha » Чт дек 01, 2022 4:57 am

Я вам раджу купувати Ноутбуки https://eldorado.ua/uk/notebooks/c1039096/ тут. Це мій улюблений інтернет-магазин. Я довіряю йому вже майже півтора року. Тут помірні ціни, висока якість техніки. Щодо вибору, можу вам порекомендувати ноутбук LENOVO IdeaPad 3 15ALC6 Arctic Grey (82KU01YWRA). Він має операційну систему Windows 11. Діагональ екрану 15.6 дюймів. Оперативна пам'ять 8 Гб. На сайті магазину є безліч чудових варіантів. Вам обов'язково сподобається. Вдалої покупки.
Изображение
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 770
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 15