Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Де купити бігову доріжку у Дніпрі?

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Де купити бігову доріжку у Дніпрі?

Сообщение трамвайкина » Вс фев 12, 2023 8:03 pm

Хто підкаже де мені купити сучасну бігову доріжку у Дніпрі? Навіть не знаю, де таку можна подивитися.
Аватара пользователя
трамвайкина
 
Сообщения: 229
Зарегистрирован: Вт ноя 15, 2016 4:35 pm


Re: Де купити бігову доріжку у Дніпрі?

Сообщение набор » Вс фев 12, 2023 9:09 pm

Ви хочете у квартирі таку бігову доріжку поставити? Якщо так, то потрібно вибрати місце для неї, адже доведеться займатися щодня на такому спортивному снаряді і незручно постійно розкладати таку бігову доріжку. Просто потрібно подумати, де у вас буде розміщений спортивний куточок.
Аватара пользователя
набор
 
Сообщения: 125
Зарегистрирован: Сб янв 21, 2017 10:05 pm

Re: Де купити бігову доріжку у Дніпрі?

Сообщение трамвайкина » Вс фев 12, 2023 9:10 pm

Так, планувала саме у квартирі встановити бігову доріжку. Бо живемо високо та незручно ходити на вулицю для ранкових пробіжок.
Аватара пользователя
трамвайкина
 
Сообщения: 229
Зарегистрирован: Вт ноя 15, 2016 4:35 pm

Re: Де купити бігову доріжку у Дніпрі?

Сообщение набор » Вс фев 12, 2023 9:14 pm

Ось і вірно. Краще вдома займатися спортом, ніж кудись ходити, тим більше якщо є всі умови для встановлення спортивного снаряда. І можу вам підказати, що в магазині Алло найвідмінніші ціни на бігові доріжки у Дніпрі https://allo.ua/ua/dnipro/begovye-dorozhki/ дивіться самі.
Тим паче вибрати відповідну бігову доріжку в каталозі магазину дуже просто. Є докладний опис під кожною моделлю, з фотографіями та навіть відгуками від покупців.
Изображение
Аватара пользователя
набор
 
Сообщения: 125
Зарегистрирован: Сб янв 21, 2017 10:05 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9