Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Хто лікувався клотримазолом?

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Хто лікувався клотримазолом?

Сообщение metrik_leha » Чт фев 16, 2023 9:21 pm

Чув, що клотримазол - це ефективний препарат від грибкових захворювань шкіри. Але я ніколи не користувався ним і не знаю, наскільки він безпечний і чи є якісь побічні ефекти. Може, хто-небудь користувався клотримазолом та може порадити, як його використовувати?
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 770
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Re: Хто лікувався клотримазолом?

Сообщение GoodGirl » Чт фев 16, 2023 9:22 pm

Я користувався клотримазолом для лікування грибка нігтів, і він дійсно був ефективним. Щоб використовувати його, треба ретельно дотримуватися інструкції, яка зазвичай додається до упаковки. Також важливо переконатися, що ви не маєте алергії на клотримазол або на будь-який інший компонент препарату.
GoodGirl
 
Сообщения: 681
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев

Re: Хто лікувався клотримазолом?

Сообщение metrik_leha » Чт фев 16, 2023 9:24 pm

Дякую за пораду! А які побічні ефекти можуть виникнути під час прийому клотримазолу? Можете мені розповісти? Справа в тому, що іноді у мене буває алергію, тому я дуже обережно ставлюся до нових лікарських засобів.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 770
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Re: Хто лікувався клотримазолом?

Сообщение Onellid » Чт фев 16, 2023 9:29 pm

metrik_leha писал(а):Чув, що клотримазол - це ефективний препарат від грибкових захворювань шкіри. Але я ніколи не користувався ним і не знаю, наскільки він безпечний і чи є якісь побічні ефекти. Може, хто-небудь користувався клотримазолом та може порадити, як його використовувати?


Я також користувався клотримазолом https://apteka-ds.com.ua/product/klotrymazol-rozchyn-zovnishniy-1-25-ml-1-flakon-000003736 для лікування грибка стопи і з задоволенням заявляю, що він справді працює. Але я б також радив звернутися до лікаря перед використанням, щоб він зміг зробити точний діагноз і розповісти, як правильно використовувати препарат.
Крім того, важливо пам'ятати про правильну гігієну під час лікування грибка, щоб запобігти повторному зараженню.
Щодо побічних реакцій, то це може бути подразнення та почервоніння шкіри, а також свербіж. Проте, ці ефекти зазвичай пройдуть самі по собі після припинення використання препарату.

Изображение
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 847
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 23