Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Хочу знайти магазин для геймерів

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Хочу знайти магазин для геймерів

Сообщение Onellid » Чт фев 23, 2023 2:28 pm

Доброго всім дня друзі. Хочу своєму племіннику геймеру подарувати щось на його день народження. Шукаю надійний магазин для геймерів. Порадьте куди мені краще звернутися? Де ви завжди купуєте?
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Re: Хочу знайти магазин для геймерів

Сообщение metrik_leha » Чт фев 23, 2023 2:29 pm

Доброго дня і вам. Мій син теж геймер і дуже полюбляє глати в різні ігри. Нещодавно я йому до Нового року купив декілька геймерських штучок. Можу вам порадити чудовий інтернет-магазин. Якщо цікаво, звертайтеся. З радістю вам допоможу.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 770
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Re: Хочу знайти магазин для геймерів

Сообщение Onellid » Чт фев 23, 2023 2:29 pm

Я буду навіть дуже вам вдячний за допомогу та пораду. Чесно кажучи, вже не знаю де мені шукати. Декілька днів тому знайшов один такий інтернет-магазин, але там вибору зовсім немає. А де купували ви? Куди мені варто звернутися?
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Хочу знайти магазин для геймерів

Сообщение metrik_leha » Чт фев 23, 2023 2:31 pm

Я вам раджу звернутися за покупкою лише до інтернет-магазину "Зона51". Це найбільший магазин для геймерів. Я
своєму сину купував тут. Всі товари завжди якісні, ціни у них помірні. В наявності є різноманітні крісла та столи, різні сувеніри, атрибутика, одяг
рюкзаки. Одни словом, чого душа забажає. Більше вибору товарів для геймерів https://www.3ona51.com/ua/ ви можете подивитися на сайті магазину. В наявності дуже багаточудових різноманітних аксесуарів. Вашому племіннику сподобається, я в цьому впевнений.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 770
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 27