Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Безперебійники у Харкові

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Безперебійники у Харкові

Сообщение metrik_leha » Сб мар 18, 2023 11:50 pm

Доброго дня! Я завжди працював і працюю дистанційно. Так склалося що в країні надважка ситуація. Постійні відключення світла. І я дуже хвилююся за свій комп'ютер. Якщо йому гамблик, то я може не встигнути хробити свої дедлайни.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 775
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Re: Безперебійники у Харкові

Сообщение Onellid » Сб мар 18, 2023 11:51 pm

metrik_leha писал(а):Доброго дня! Я завжди працював і працюю дистанційно. Так склалося що в країні надважка ситуація. Постійні відключення світла. І я дуже хвилююся за свій комп'ютер. Якщо йому гамблик, то я може не встигнути хробити свої дедлайни.

Треба застерегтися і купити бесперебійник, щоб напруга при відключенні світла була постійна. Тоді ви зможете вчасно вимкнути комп'ютер і вся потрібна інформація сбережеться.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 861
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Безперебійники у Харкові

Сообщение metrik_leha » Сб мар 18, 2023 11:52 pm

Мені потрібна допомога в такому випадку. Порадьте магазин в якому можна купити безперебійник та які параметри повинні буди у такого гаджета.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 775
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Re: Безперебійники у Харкові

Сообщение Onellid » Сб мар 18, 2023 11:59 pm

metrik_leha писал(а):Мені потрібна допомога в такому випадку. Порадьте магазин в якому можна купити безперебійник та які параметри повинні буди у такого гаджета.

Якщо ви живете у Харкові, то я вам раджу зробити покупку бесперебійника https://allo.ua/ua/harkiv/istochniki-besperebojnogo-pitanija/ у магазині Алло. Зверніть свою увагу на модель Serioux LD1200LI, який забезпечить надійний захист підключеного до нього обладнання від сплесків напруги та різних перешкод електромережі. Такий гаджет збереже та захистіть ваше обладнання та дані під час вимкнення електрики, сплесків та імпульсів напруги.
Изображение
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 861
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7