Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Хочу поговорити про інвестиції

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Хочу поговорити про інвестиції

Сообщение Markus » Вт мар 28, 2023 1:37 pm

Привіт! Цікавлюся темою інвестування, хочу з вами про це поговорити. Чи вам колись доводилося інвестувати власні кошти? Який варіант інвестування ви обрали? Які фактори впливають на курси акцій на фондовій біржі?
Аватара пользователя
Markus
 
Сообщения: 427
Зарегистрирован: Пт апр 20, 2018 10:37 am


Re: Хочу поговорити про інвестиції

Сообщение Rechka » Вт мар 28, 2023 7:04 pm

Markus писал(а):Привіт! Цікавлюся темою інвестування, хочу з вами про це поговорити. Чи вам колись доводилося інвестувати власні кошти? Який варіант інвестування ви обрали? Які фактори впливають на курси акцій на фондовій біржі?


Курси акцій на фондовій біржі можуть бути вплинуті різними факторами, такими як макроекономічні тренди, новини компаній, геополітичні події, політичні рішення та інші. Макроекономічні тренди, такі як стан економіки та інфляція, можуть впливати на загальний настрій на ринку та на рішення інвесторів. Новини компаній, такі як фінансові результати, зміни управління та стратегії, можуть також впливати на курс акцій компаній. Геополітичні події, такі як війни, природні катаклізми та терористичні атаки, можуть створити невизначеність та неспокій на ринку. Політичні рішення, такі як зміни в законодавстві та регулюванні, також можуть впливати на курс акцій. Для аналізу компаній можна використовувати доступні інструменти аналітики, наприклад https://numfin.com/uk який пропонує аналіз компаній на 70 біржових майданчиках.
Аватара пользователя
Rechka
 
Сообщения: 433
Зарегистрирован: Пн мар 26, 2018 2:52 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9