Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Купівля автомобільного інвертора

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Купівля автомобільного інвертора

Сообщение Onellid » Чт апр 20, 2023 3:59 pm

Всім привіт! Хочу собі у машину купити автомобільний інвертор. Як вони працюють та для чого їх використовують? Де краще вибирати такі пристрої? Порадьте мені надійний магазин.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Re: Купівля автомобільного інвертора

Сообщение metrik_leha » Чт апр 20, 2023 4:00 pm

Привіт. Інвертори використовуються в основному для того, щоб мати доступ до електроенергії в будь-який час та в будь-якому місці. А в нашому випадку це вкрай важливо. Перебої з електроенергією відбуваються частенько.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 770
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Re: Купівля автомобільного інвертора

Сообщение Onellid » Чт апр 20, 2023 4:02 pm

А у вас є уже така штука? Ви вже купили автомобільний інвертор? Де саме купували? Бо мені сусід порадив один магазин, але там вибору зовсім немає. А ціни просто космічні. Допоможіть з вибором, будь-ласка.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Купівля автомобільного інвертора

Сообщение metrik_leha » Чт апр 20, 2023 4:10 pm

Є кілька видів інверторів, але основна різниця полягає в їх потужності та типі хвилі. Раджу вам звернутися в магазин Алло, щоб купити автомобільний інвертор https://allo.ua/ua/avtomobil-nye-invertory/ тому що там як раз є різні типи цих гаджетів. Я б рекомендував моделі від бренду PULSO/IMU-520/12V-220V/500W/ (IMU-520), тому що він потужний та надійний і не підведе вас у складній ситуації. Подивитися інші варіанти ви можете перейшовши за посиланням. В наявності є інші відмінні пропозиції. Ціни доступні.
Изображение
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 770
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 26