Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Купівля корму для собак

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Купівля корму для собак

Сообщение Onellid » Пт апр 21, 2023 3:27 pm

Вітаю. У мене вдома є два собаки. Вирішив купити їм корм, щоб вони отримували потрібні вітаміни та інші мінерали. Шукаю надійний зоомагазин. Куди ви мені порадите звернутись? Буду вдячний за будь-яку пораду.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 875
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Re: Купівля корму для собак

Сообщение metrik_leha » Пт апр 21, 2023 3:28 pm

Добрий день. Мій брат собачник, розводить собак. Щоб вони росли здоровими, він купує їм корм. Для цього він має чудовий інтернет-магазин зоотоварів. Можу підказати, куди вам можна звернутися.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 787
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Re: Купівля корму для собак

Сообщение Onellid » Пт апр 21, 2023 3:29 pm

Дякую що відповіли. Ваша думка, буде корисною та цікавою. Я намагався шукати, але поки що безрезультатно. А де купує ваш брат? І який корм варто вибрати? Буду вдячний за допомогу.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 875
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Купівля корму для собак

Сообщение metrik_leha » Пт апр 21, 2023 3:31 pm

Мій брат ось уже протягом кількох років купує корми для собак https://masterzoo.ua/ua/catalog/sobaki/korm-dlya-sobak/ в інтернет-магазині зоотоварів MasterZoo. Це надійний перевірений зоомагазин. Якість завжди висока, асортимент величезний, та й ціни доступні. Що на рахунок вибору, брат купує сухий корм Brit Care Endurance зі смаком качки та рису. У ньому є всі необхідні вітаміни, які потрібні собакам для підтримки здоров'я, гладкої шерсті та міцних суглобів. На сайті магазину ви можете переглянути інші відмінні варіанти. Також у цьому магазині ви зможете купити для ваших собак багато чого іншого. Вдалих вам покупок.
Изображение
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 787
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6