Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Очищувачі повітря у Львові

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Очищувачі повітря у Львові

Сообщение трамвайкина » Пт апр 21, 2023 9:03 pm

Доброго дня! Чи можливо знайти в Львові якісні очищувачі повітря? Які бренди є на ринку? Який бюджет потрібно планувати для придбання якісного очищувача? Чи можна купити їх у магазинах, або замовляти з доставкою з інтернет-магазинів?
Аватара пользователя
трамвайкина
 
Сообщения: 229
Зарегистрирован: Вт ноя 15, 2016 4:35 pm


Re: Очищувачі повітря у Львові

Сообщение yana-shevchenko » Пт апр 21, 2023 9:05 pm

Доброго дня! Щодо очищувачів повітря у Львові, я маю досвід користування брендів Philips та Xiaomi, які зарекомендували себе як надійні та ефективні. Якщо ви шукаєте бюджетний варіант, рекомендую звернути увагу на моделі від Xiaomi, які можна придбати за 2000-3000 гривень. Щодо магазинів, то можна знайти у "Епіцентрі", "Comfy" та "Foxtrot". Якщо вам потрібна доставка, можу порадити звернутися до магазину "Allo".
Аватара пользователя
yana-shevchenko
 
Сообщения: 119
Зарегистрирован: Чт май 14, 2015 5:00 pm

Re: Очищувачі повітря у Львові

Сообщение трамвайкина » Пт апр 21, 2023 9:07 pm

Дякую за відповідь, але мені зручно купувати не онлайн, а також як вибрати такий девайс із каталогу магазину.
Зараз з грошима не дуже, а очищувач повітря потрібний, в мене мала дитина.
Аватара пользователя
трамвайкина
 
Сообщения: 229
Зарегистрирован: Вт ноя 15, 2016 4:35 pm

Re: Очищувачі повітря у Львові

Сообщение набор » Пт апр 21, 2023 9:12 pm

Вибирати не важко, в каталозі магазину Алло https://allo.ua/ua/l-viv/ochistiteli-vozduha/ очищувачі повітря у Львові є різні, вам тільки треба почитати опис, та вибрати відповідний. Може такий очищувач повітря Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact вам сподобаєтья, подивиться уважніше на його опис.
Але хочу звернути вашу увагу на те, що купівля очищувача повітря - це не єдиний варіант збереження чистоти повітря вдома. Якщо у вас немає можливості придбати такий пристрій, ви можете скористатися рослинами-очищувачами. Наприклад, сансевієра, драконове дерево, спатифілум та інші рослини відмінно очищують повітря та приносять красу до вашого дому.
Изображение
Аватара пользователя
набор
 
Сообщения: 125
Зарегистрирован: Сб янв 21, 2017 10:05 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Google [Bot] и гости: 26