Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Хочу купити планшет в Одесі

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Хочу купити планшет в Одесі

Сообщение metrik_leha » Пн апр 24, 2023 10:50 pm

Можна отримати пораду щодо планшетів? Я хочу придбати якісний планшет в Одесі, але не знаю, на що звернути увагу. Будь ласка, підкажіть. На планшеті буду грати, дивитеся фільми, та сидіти в інтернеті.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Re: Хочу купити планшет в Одесі

Сообщение GoodGirl » Пн апр 24, 2023 10:51 pm

Залежно від того, як ви збираєтесь використовувати планшет, можу порадити різні моделі. Якщо вам потрібен для роботи, то можна звернути увагу на iPad Pro або Samsung. Якщо для розваг і невеликих задач, то можна розглянути Samsung Galaxy Tab A7.
GoodGirl
 
Сообщения: 707
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев

Re: Хочу купити планшет в Одесі

Сообщение metrik_leha » Пн апр 24, 2023 10:51 pm

Ви мені зараз радете планшети, від двух дуже іменитих бренда, тут мені придется сплатити більше грошей тільки за одну назву бренда. Може порадите щось не меньш якісне, але не таке дороге?
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Re: Хочу купити планшет в Одесі

Сообщение Onellid » Пн апр 24, 2023 10:52 pm

metrik_leha писал(а):Можна отримати пораду щодо планшетів? Я хочу придбати якісний планшет в Одесі, але не знаю, на що звернути увагу. Будь ласка, підкажіть. На планшеті буду грати, дивитеся фільми, та сидіти в інтернеті.

Я б порадив звернути увагу на Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Graphite Gray, це потужний планшет з великим і якісним екраном, який дозволить комфортно користуватися будь-якими програмами та додатками, грати та дивитись фільми. Крім того, він має потужний процесор, що забезпечує швидку роботу пристрою. Завдяки великій ємності акумулятора, ви зможете користуватися планшетом на протязі декількох годин без зарядки.
Камера на 8 Мп дозволяє робити якісні фотографії, а дизайн виконаний у стильному сучасному стилі. Коротше кажучи, Xiaomi Redmi Pad 4/128GB - це ідеальний варіант для тих, хто шукає якість та продуктивність. Купіть планшет в Одесі в магазині Алло https://allo.ua/ua/odesa/products/internet-planshety/ отримуйте гарантію від виробника, низьку ціну, консультацію спеціаліста.
Изображение
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 876
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7