Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Лазерна корекція зору у Львові

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Лазерна корекція зору у Львові

Сообщение metrik_leha » Пт апр 28, 2023 3:50 pm

Я давно думаю про лазерну корекцію зору, але мене трохи лякає ця операція. Які ризики можуть бути пов'язані з таким видом операції? Й через який час я вже зможу бачити нормально?
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 769
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Re: Лазерна корекція зору у Львові

Сообщение GoodGirl » Пт апр 28, 2023 3:52 pm

Я зробила лазерну корекцію зору шість місяців тому, і це було однією з кращих рішень у моєму житті. Тепер я можу бачити світ як ніколи раніше, і моя залежність від окулярів та контактних лінз зникла.
GoodGirl
 
Сообщения: 677
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев

Re: Лазерна корекція зору у Львові

Сообщение metrik_leha » Пт апр 28, 2023 3:54 pm

Дякую за відповідь. А ви можете розповісти, де ви робили операцію. Лазерну корекцію роблять під якою анестезією? Місцевою? Вам під час операції було боляче чи ні? Розкажіть, будь ласка.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 769
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Re: Лазерна корекція зору у Львові

Сообщение Onellid » Пт апр 28, 2023 11:14 pm

Лазерна корекція зору у Львові https://visium.com.ua/lviv/ua/uslugi/lazernaya-korrektsiya/ - це безпечна й ефективна операція, яка допомагає позбутися від окулярів або контактних лінз.
Процедура полягає в тому, що корекція здійснюється лазером, що дозволяє досягти точної корекції зору. Існують деякі ризики, такі як інфекції або сухість очей, але вони рідко виникають і можуть бути легко усунуті.
Якщо Вас цікавлять деталі, рекомендую звернутися до офтальмолога, який зможе розповісти про всі можливі наслідки.


Изображение
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 844
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Лазерна корекція зору у Львові

Сообщение oleg01 » Ср июл 05, 2023 4:31 pm

При виборі клініки для лазерної корекції зору рекомендую ознайомитись з різними центрами, дізнатися про спеціалізації, досвід та послуги, а також переглянути відгуки пацієнтів. Обов'язково зверніться на консультацію до клініки у Дніпрі https://helyos.com.ua/oftalmologiya/ офтальмолог проведе обстеження ваших очей на виявлення захворювань, які можуть пошкодити ваш зір та перевірить структуру очей та назначить лікування.
oleg01
 
Сообщения: 304
Зарегистрирован: Пн авг 14, 2017 1:32 pm

Re: Лазерна корекція зору у Львові

Сообщение трамвайкина » Сб окт 28, 2023 5:16 pm

Да надо что-то делать если есть проблемы с глазами.
Аватара пользователя
трамвайкина
 
Сообщения: 229
Зарегистрирован: Вт ноя 15, 2016 4:35 pm

Re: Лазерна корекція зору у Львові

Сообщение набор » Сб окт 28, 2023 5:30 pm

Після багатьох років з окулярами, я наважилася на ексімер лазерну корекцію зору в клініці "centr-zory". Процедура безболісна та швидка, а результат просто дивовижний. Тепер я можу насолоджуватися життям без обмежень та не замислюватися про окуляри.
Аватара пользователя
набор
 
Сообщения: 125
Зарегистрирован: Сб янв 21, 2017 10:05 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Google [Bot] и гости: 18