Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Купівля автомобільного інвертора

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Купівля автомобільного інвертора

Сообщение stormfale » Чт июн 08, 2023 12:40 am

Привіт, я хочу придбати автомобільний інвертор для використання електроприладів у машині, але не знаю, яку модель вибрати. Я шукаю щось компактне, але досить потужне для підключення невеликих електроприладів, таких як зарядні пристрої для телефону та ноутбука. Що порадите?
stormfale
 
Сообщения: 137
Зарегистрирован: Пн ноя 20, 2017 5:51 pm


Re: Купівля автомобільного інвертора

Сообщение GoodGirl » Чт июн 08, 2023 12:40 am

Привіт! Я не дуже досвідчений в автомобільних інверторах, але я б запропонував звернути увагу на маркування Pure Sine Wave. Вона забезпечує більш стабільний струм, що може бути важливо для деяких приладів, особливо для чутливої електроніки.
GoodGirl
 
Сообщения: 705
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев

Re: Купівля автомобільного інвертора

Сообщение Onellid » Чт июн 08, 2023 12:40 am

Я колись купував інвертор для своєї машини і вибрав модель від фірми Victron Energy. Він має вихідну потужність 300 Вт, що достатньо для зарядки багатьох пристроїв, а також два USB-порти.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 873
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Купівля автомобільного інвертора

Сообщение крупский » Чт июн 08, 2023 12:41 am

Я б запропонував модель автомобільного інвертора Victron Energy Phoenix Inverter Smart 12/1600 https://allo.ua/ua/avtomobil-nye-invertory/ який можна купити в інтернет магазині Алло.. Інвертор має потужність 1600 Вт, що дозволяє використовувати більш потужні прилади, наприклад, міні-холодильник або електричний чайник.
Інвертор також володіє технологією Pure sine Wave, що забезпечує більш стабільний струм і захищає прилади від пошкодження.
Крім того, він має вихід для підключення до акумулятора автомобіля, що дозволяє використовувати його навіть при вимкненому двигуні. Компактний розмір і простота підключення до прикурювача роблять його зручним у використанні.
крупский
 
Сообщения: 130
Зарегистрирован: Вт дек 26, 2017 6:07 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4