Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Купівля бездротових навушників

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Купівля бездротових навушників

Сообщение Onellid » Пт июн 09, 2023 2:09 pm

Я збираюся придбати бездротові навушники, але не знаю, де шукати. Хтось може порекомендувати магазини чи інтернет-магазини, де можна придбати якісні бездротові навушники за адекватною ціною?
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 864
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Re: Купівля бездротових навушників

Сообщение GoodGirl » Пт июн 09, 2023 2:09 pm

Нещодавно я купив бездротові навушники JBL у магазині "Eldorado". Дуже задоволений покупкою! Вони мають чудовий звук, хорошу ізоляцію від шуму і довго тримають заряд. Якщо цікаво, можу поділитися контактами магазину.
GoodGirl
 
Сообщения: 696
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев

Re: Купівля бездротових навушників

Сообщение stormfale » Пт июн 09, 2023 2:09 pm

Я б порекомендував тобі заглянути в магазин "Comfy". У них дуже великий вибір бездротових навушників різних брендів і цінових категорій. До того ж, ти зможеш приміряти навушники і оцінити якість звуку перед покупкою.
stormfale
 
Сообщения: 137
Зарегистрирован: Пн ноя 20, 2017 5:51 pm

Re: Купівля бездротових навушників

Сообщение крупский » Пт июн 09, 2023 2:10 pm

Я вже кілька місяців використовую бездротові навушники Redmi buds 3 Lite https://allo.ua/ua/naushniki/tip_podkljuchenija_naushniki-besprovodnoe_tws_s_bluetooth/ які купив в інтернет магазині Алло.
Я дуже задоволений своєю покупкою, тому що ці навушники мають чудову якість звуку, зручну форму, активне шумозаглушення, швидку зарядку і довгий час роботи від батареї. Вони не найдешевші, але я вважаю, що вони варті своїх грошей.
Так що ви подумайте, якщо що, можете і собі такі навушники купити.
Изображение
крупский
 
Сообщения: 130
Зарегистрирован: Вт дек 26, 2017 6:07 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4