Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Підкажіть щодо вибору фунгіциду

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Підкажіть щодо вибору фунгіциду

Сообщение metrik_leha » Вт июл 04, 2023 4:22 pm

У мене є проблема з покупкою фунгіцида. Вже кілька разів намагався знайти хороший засіб для боротьби з грибковими захворюваннями на моїх рослинах, але кожного разу отримую неякісний товар. Засіб просто не ефективний, а гроші витрачені марно. Чи може хтось порадити якийсь надійний фунгіцид, яким користувався особисто і був задоволений результатом?
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 775
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Re: Підкажіть щодо вибору фунгіциду

Сообщение Onellid » Вт июл 04, 2023 5:19 pm

Є кілька причин, чому тобі можуть потрапляти неякісні фунгіциди. По-перше, це може бути через вибір ненадійного продавця, який продає підробки. По-друге, деякі фунгіциди можуть бути несумісні з конкретними видами рослин або захворюваннями, і тому не дають бажаного ефекту. З мого особистого досвіду, я можу порадити тобі звернутися до компанії Green Toro. Вони спеціалізуються на продажу різноманітних фунгіцидів і мають високу репутацію на ринку. Я особисто використовував фунгіцид камелот https://greentoro.com.ua/zasobi-zahistu-roslin/fungicidi/fungicid-kamelot.html Він ефективно бореться з грибковими захворюваннями, навіть з такими як мілдью, ржавчина і фітофтороз.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 861
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6

cron