Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Де можна придбати сонячну панель?

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Де можна придбати сонячну панель?

Сообщение Onellid » Пт июл 07, 2023 12:47 am

Привіт! Я зацікавлений у встановленні сонячних панелей на своєму будинку в Україні. Можливо, хтось з вас знає, яка приблизна вартість таких панелей? Я б хотів отримати детальну інформацію про різні моделі та де їх можна придбати в Україні. Буду вдячний за вашу допомогу!
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 864
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Re: Де можна придбати сонячну панель?

Сообщение GoodGirl » Пт июл 07, 2023 12:48 am

Я сам недавно досліджував цю тему. Стоимость сонячних панелей в Україні залежить від різних факторів, таких як потужність панелей, виробник, тип інвертора і інше. В середньому, ціни можуть коливатися від 500 до 1000 гривень за кожен ватт потужності панелі.
GoodGirl
 
Сообщения: 696
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев

Re: Де можна придбати сонячну панель?

Сообщение stormfale » Пт июл 07, 2023 12:48 am

Я встановив сонячні панелі на своєму будинку нещодавно. Вартість сонячних панелей в Україні може варіюватися від 10 000 до 30 000 гривень за систему. Зверніть увагу на програми підтримки, що надають державні субсидії або лізингові угоди для зменшення вартості встановлення.
stormfale
 
Сообщения: 137
Зарегистрирован: Пн ноя 20, 2017 5:51 pm

Re: Де можна придбати сонячну панель?

Сообщение крупский » Пт июл 07, 2023 12:49 am

Привіт! Я рекомендую сонячну панель FlashFish S1850 50 Вт https://allo.ua/ua/solnechnye-paneli/ яку можна придбати в магазині ALLO. Ця модель є високоефективною і має дуже хорошу якість збірки. Вона підходить для використання в домашніх умовах і забезпече енергією для невеликих електроприладів.
Вартість цієї панелі складає приблизно 5698 грн гривень. Також, зверніть увагу на додаткове обладнання, таке як інвертори та батареї, які можуть збільшити вартість системи.
Рекомендую звернутися до магазину ALLO для отримання більш докладної інформації та консультації фахівців. Бажаю успіху у вашому проекті з використанням сонячних панелей!
Изображение
крупский
 
Сообщения: 130
Зарегистрирован: Вт дек 26, 2017 6:07 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7

cron