Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Вибір чохла для iPad 10,2

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Вибір чохла для iPad 10,2

Сообщение GoodGirl » Пт авг 18, 2023 3:26 pm

Друзі, мені потрібен порада щодо вибору чохла для мого iPad 10,2. Я вже дивився кілька варіантів, але так і не можу визначитися. Який чохол буде найкращим варіантом? Мені важливо, щоб він був якісним і надійним. Чи можливо знайти чохол, який також має підставку для олівця? Чекаю на ваші поради і рекомендації!
GoodGirl
 
Сообщения: 680
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев


Re: Вибір чохла для iPad 10,2

Сообщение Onellid » Пт авг 18, 2023 3:26 pm

Я вже декілька місяців користуюся iPad 10,2 і вирішив поділитися своїм досвідом. Щодо чохла, я пораджу звернути увагу на чохли від Apple, вони завжди точно підходять за розміром і мають високу якість. Також, якщо важлива підставка для олівця, можливо, варто роздивитися чохли зі вбудованим слотом під Apple Pencil.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Вибір чохла для iPad 10,2

Сообщение stormfale » Пт авг 18, 2023 3:27 pm

Я використовую iPad 10,2 вже довгий час і знаю, на що треба звернути увагу. Я особисто рекомендую подивитися в напрямку чохлів від Comma. Вони мають гарну репутацію за якість та стильний дизайн. Також, у деяких моделях є спеціальний слот під олівець, що є дуже зручною деталлю.
stormfale
 
Сообщения: 136
Зарегистрирован: Пн ноя 20, 2017 5:51 pm

Re: Вибір чохла для iPad 10,2

Сообщение крупский » Пт авг 18, 2023 3:27 pm

Відмінний вибір! Чохол Comma для iPad 10,2″ [2018-2021] Leather with Pencil Slot Series https://easytrade.in.ua/product/chokhol ... ot-series/ це дійсно якісний продукт. Його головна перевага - це високоякісна натуральна шкіра, яка надає вашому iPad елегантний вигляд і надійний захист. Також, чохол оснащений спеціальним слотом для Apple Pencil, що дуже зручно для зберігання та транспортування олівця.
Крім того, він підтримує функцію автоматичного сну/будильника, коли ви відкриваєте чохол. Внутрішній покриття з м'якої мікрофібри дбайливо доглядає за екраном, запобігаючи подряпинам. Такий чохол точно задовольнить ваші потреби як у захисті, так і у стилі. Рекомендую його зі спокійним серцем!
крупский
 
Сообщения: 129
Зарегистрирован: Вт дек 26, 2017 6:07 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10