Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Шукаю надійний магазин із зоотоварами

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Шукаю надійний магазин із зоотоварами

Сообщение Onellid » Чт авг 31, 2023 12:57 pm

Всім привіт. Потрібна ваша порада у виборі надійного зоомагазину. Хочу купити своїм хом'ячкам нову клітку та корм. Також у мене є дві канарки та кіт, яким теж хочу дещо прикупити. Куди ви мені порадите звернутись?
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 844
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Re: Шукаю надійний магазин із зоотоварами

Сообщение metrik_leha » Чт авг 31, 2023 12:57 pm

Добрий день. Я купую товари для своїх тварин лише у надійному інтернет-магазині, де багато різноманітних зоотоварів. Можу вам запропонувати чудовий варіант, куди вам слід звернутись. Якщо цікаво, пишіть.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 769
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Re: Шукаю надійний магазин із зоотоварами

Сообщение Onellid » Чт авг 31, 2023 12:58 pm

Ваша пропозиція дуже цікава і я швидше за все скористаюся нею. Підкажіть, де ви купуєте товари для тварин? До якого інтернет-магазину зоотоварів мені слід звернутися? Буду безмежно вдячний вам за допомогу.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 844
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Шукаю надійний магазин із зоотоварами

Сообщение metrik_leha » Чт авг 31, 2023 12:59 pm

Близько року тому мені моя знайома порадила звернутися до чудового інтернет-магазину зоотоварів MasterZoo. З того часу я купую товари для тварин https://masterzoo.ua/ua/ тільки тут. Усе завжди високої якості, ціни є прийнятними. Тут ви зможете знайти багато різних клітин для папуг та хом'ячків. Також тут є багато різних видів кормів. Для кішок і кішок є багато різних цікавих іграшок, нашийників від бліх та кліщів. На сайті магазину вас зустріне дуже великий асортимет, який вас приємно здивує. Раджу купувати лише тут.
Изображение
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 769
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 16