Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Купити плойку для волосся

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Купити плойку для волосся

Сообщение GoodGirl » Сб сен 09, 2023 6:23 pm

Я шукаю хорошу плойку для волосся. Не могли б ви порадити якусь модель? Я не дуже розбираюся в цьому, тому буду вдячний за будь-які поради. Ціна не повинна бути занадто високою, але я хочу, щоб плойка була якісною і надійною.
GoodGirl
 
Сообщения: 680
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев


Re: Купити плойку для волосся

Сообщение Onellid » Сб сен 09, 2023 6:24 pm

Я б порекомендував подивитися на плойки для волосся Rowenta. У мене є модель з керамічним покриттям, яка працює прекрасно вже багато років. До того ж, вона швидко нагрівається і має кілька режимів температури, що дуже зручно.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Купити плойку для волосся

Сообщение stormfale » Сб сен 09, 2023 6:24 pm

Нещодавно я купував плойку для волосся Bosch і був дуже задоволений. Вона має іонізатор, який захищає волосся від пересушування і надає їм блиск. Крім того, вона дуже легка і зручна у використанні. Можете розглянути цю модель.
stormfale
 
Сообщения: 136
Зарегистрирован: Пн ноя 20, 2017 5:51 pm

Re: Купити плойку для волосся

Сообщение крупский » Сб сен 09, 2023 6:24 pm

Привіт, я купував своїй дівчині на подарунок плойку для волосся https://allo.ua/ua/plojki/ ось в цьому інтернет магазині. Зупинив вибір на моделі PHILIPS StyleCare bhb872 / 00.
Це професійна модель, яка має титанове покриття і високу температуру нагрівання, що робить її ідеальним вибором для створення красивих укладок. Крім того, вона має індикатори готовності до використання і автоматичне відключення, що гарантує безпеку. Сподіваюся, моя порада буде корисною!
Изображение
крупский
 
Сообщения: 129
Зарегистрирован: Вт дек 26, 2017 6:07 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 20