Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Моторна олива для двигуна внутрішнього згоряння

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Моторна олива для двигуна внутрішнього згоряння

Сообщение metrik_leha » Вт сен 26, 2023 5:36 pm

Я б дуже хотів дізнатися більше про моторні оліви для двигуна внутрішнього згоряння, абсолютно не розумію, як вибрати правильну оливу. Які характеристики важливі? Чи важливо звертати увагу на в’язкість оливи? Чи може хтось порекомендувати, на що звертати увагу під час вибору.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 770
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Re: Моторна олива для двигуна внутрішнього згоряння

Сообщение GoodGirl » Вт сен 26, 2023 5:40 pm

При виборі моторної оливи дійсно важливо звертати увагу на її в’язкість, так як це впливає на роботу двигуна в різних температурних умовах. Вам слід також знати тип двигуна вашого автомобіля: дизельний чи бензиновий. Вибирайте оливу, яка відповідає специфікаціям і вимогам виробника вашого автомобіля. Я б рекомендував шукати оливи, які мають добрі відгуки і репутацію, але не зациклюйтеся лише на брендах.
GoodGirl
 
Сообщения: 680
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев

Re: Моторна олива для двигуна внутрішнього згоряння

Сообщение metrik_leha » Вт сен 26, 2023 5:40 pm

Чи може бути, що деякі моторні оліви краще підходять для зимових умов, а інші - для літніх? І як я можу дізнатися про вимоги виробника мого автомобіля щодо моторної оливи? Відомо, чи всі оліви мають гарантію якості?
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 770
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Re: Моторна олива для двигуна внутрішнього згоряння

Сообщение Onellid » Вт сен 26, 2023 5:42 pm

metrik_leha писал(а):Я б дуже хотів дізнатися більше про моторні оліви для двигуна внутрішнього згоряння, абсолютно не розумію, як вибрати правильну оливу. Які характеристики важливі? Чи важливо звертати увагу на в’язкість оливи? Чи може хтось порекомендувати, на що звертати увагу під час вибору.

Так, ви праві, деякі оліви краще підходять для холодної погоди, інші — для теплої. Оливи з низьким індексом в’язкості краще підходять для зими. Щодо вимог виробника, зазвичай, вони вказані в інструкції до автомобіля. У магазині «Автозвук» ви зможете знайти багато якісних моторних олив https://avtozvuk.ua/ua/motornye-masla/c355 які задовольнять ваші потреби.
Фахівці магазину завжди готові допомогти вам з вибором та надати всю необхідну інформацію про продукцію. Важливо вибирати оливу, яка відповідає стандартам якості та має відповідні сертифікати.
Изображение
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 21