Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Як вибрати надійний автомобільний інвертор?

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Як вибрати надійний автомобільний інвертор?

Сообщение трамвайкина » Пт окт 20, 2023 5:38 pm

Друзі, допоможіть обрати надійний автомобільний інвертор. Я взагалі в цьому не розбираюсь і хотіла би знати на що саме треба звернути увагу під час вибору. Які параметри важливі? Дякую за поради!
Аватара пользователя
трамвайкина
 
Сообщения: 229
Зарегистрирован: Вт ноя 15, 2016 4:35 pm


Re: Як вибрати надійний автомобільний інвертор?

Сообщение набор » Пт окт 20, 2023 5:40 pm

Спробую допомочь. Спершу вам потрібно визначитися з потужністю. Подумайте, для яких пристроїв в авто ви збираєтеся використовувати інвертор. Також слід звернути увагу на тип інвертора (модифікація синусоїди), який підходить для ваших потреб. Якщо гроші не важливі, рекомендую розглянути інвертори з чистою синусоїдою для надійного живлення електроніки.
Аватара пользователя
набор
 
Сообщения: 125
Зарегистрирован: Сб янв 21, 2017 10:05 pm

Re: Як вибрати надійний автомобільний інвертор?

Сообщение трамвайкина » Пт окт 20, 2023 5:44 pm

Дякую за спробу допомоги та що не пройшли повз! А ще, будь ласка, порадьте, де найкраще купити інвертор? І якщо можливо, якісь конкретні моделі чи бренди, яким можна довіряти? Так буде краще.
Аватара пользователя
трамвайкина
 
Сообщения: 229
Зарегистрирован: Вт ноя 15, 2016 4:35 pm

Re: Як вибрати надійний автомобільний інвертор?

Сообщение набор » Пт окт 20, 2023 5:55 pm

Раджу звернуть увагу на автомобільний інвертор Solight invertor 200W 12V-220V USB 500mA у чорному кольорі https://allo.ua/ua/avtomobil-nye-invertory/ - є у продажу в інтернет-магазині Алло. Це надійний інвертор з USB-портом для зарядки гаджетів. Я вже використовую цей інвертор більше пів року і задоволений його роботою. Під'єднати цей прилад в автомобілі можна за допомогою адаптера прикурювача постійного струму 12 В.
Зверніть увагу, що я вибрав інвертор з лінійкою "Solight invertor" через його добру репутацію та функціональність. Вибір завжди залежить від ваших потреб, але ця модель, на мій погляд, одна із найкращих.
Изображение
Аватара пользователя
набор
 
Сообщения: 125
Зарегистрирован: Сб янв 21, 2017 10:05 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 23