Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Айфон 15 . Який краще обрати?

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Айфон 15 . Який краще обрати?

Сообщение metrik_leha » Вс окт 22, 2023 3:21 pm

Привіт усім! Планую придбати новий смартфон, і вагаюся між двома моделями - iPhone 15 та iPhone 15 Pro. Можливо, хтось вже встиг протестувати ці моделі? Які особливості вам сподобалися найбільше? Буду вдячний за поради!
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 770
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Re: Айфон 15 . Який краще обрати?

Сообщение GoodGirl » Вс окт 22, 2023 3:48 pm

Привіт! Обидві моделі чудові, але мій чоловік обрав для себе iPhone 15 Pro. Він має додаткові можливості камери та потужніший процесор. Зараз на нього акція в інтернет-магазині Алло, де його ціна найвигідніша.
GoodGirl
 
Сообщения: 680
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев

Re: Айфон 15 . Який краще обрати?

Сообщение metrik_leha » Вс окт 22, 2023 3:57 pm

GoodGirl писал(а):Привіт! Обидві моделі чудові, але мій чоловік обрав для себе iPhone 15 Pro. Він має додаткові можливості камери та потужніший процесор. Зараз на нього акція в інтернет-магазині Алло, де його ціна найвигідніша.

Дякую за відгук! Алло - це чудовий магазин, чув багато хороших відгуків. А щодо камери та процесора, то це дійсно важливі аспекти для мене. Пошукав більше інформації, і тепер схиляюсь до Pro.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 770
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Re: Айфон 15 . Який краще обрати?

Сообщение Onellid » Вс окт 22, 2023 4:05 pm

Я докладно вивчив усі моделі і обрав iPhone 15 Pro через його додаткові можливості камери та покращений процесор. Також, раджу звернути увагу на інтернет-магазин Алло, оскільки там часто проводяться акції та надаються додаткові бонуси до покупки. Однозначно, варто розглянути їх пропозиції перед придбанням.
iPhone 15 Pro https://allo.ua/ua/products/mobile/seri ... ne_15_pro/ - це справжній монстр у своїй категорії. Я вже декілька тижнів користуюсь ним і просто в захваті. Величезний виграш у якості фото та відео. Я саме в Алло його і взяв - вони завжди пропонують найкращі ціни та швидку доставку.
Изображение
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 22