Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Пиво Ель купити в інтернеті

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Пиво Ель купити в інтернеті

Сообщение metrik_leha » Ср окт 25, 2023 7:16 pm

Всім привіт друзі! Я в пошуку смачного ель пива, у звичайному супермаркеті його не можу знайти, а мені воно подобається більше, ніж звичайне. Порадьте цей вид пива та інтернет-магазин, в якому його можна вигідно купити.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 770
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Re: Пиво Ель купити в інтернеті

Сообщение Onellid » Ср окт 25, 2023 7:17 pm

Мене ель пивом якось почастував мій знайомий, і мені воно дуже сподобалося. Можу тобі підказати онлайн магазин, в якому завжди купую різні види пива, і цей вид, у тому числі. Тому ти точно знайдеш те, що шукаєш.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 845
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Пиво Ель купити в інтернеті

Сообщение metrik_leha » Ср окт 25, 2023 7:21 pm

Я раніше пив Leffe Blonde пиво, а тепер хочу скуштувати щось нове. Порадь мені смачне пиво, яке імпонує особисто тобі. Також буду радий на посилання на магазин, де його можна купити.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 770
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Re: Пиво Ель купити в інтернеті

Сообщение Onellid » Ср окт 25, 2023 7:23 pm

Смак у всіх різний, але якщо говорити про мене, то я люблю https://maudau.com.ua/category/pyvo/typ_pyva_2=el-2 пиво Grimbergen Blonde, світле, 6,7%. 0,5 л, яке купую в інтернет-магазині Maudau. Купую виключно у бляшаному банку.

Пиво відноситься до світлого нефільтрованого, дуже насичений смак. Я зараз тільки його п'ю, поки не набридло. Якщо говорити про ціну, то вона цілком нормальна, 50 гривень за 0,5 л, це з урахуванням знижки, так воно на порядок дорожче. Тому можеш розглянути як цей варіант, і багато інших.

Изображение
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 845
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Google [Bot] и гости: 35

cron