Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Лікування катаракти у Львові

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Лікування катаракти у Львові

Сообщение Onellid » Сб окт 28, 2023 10:26 pm

Друзі, мені сказали, що у мене катаракта. Чи можна її якось вилікувати без операції? Може, існують якісь народні методи або ліки, які б допомогли поліпшити мій цій ситуації? Буду вдячний за будь-яку пораду або інформацію.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 847
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Re: Лікування катаракти у Львові

Сообщение GoodGirl » Сб окт 28, 2023 10:29 pm

Без операції, наскільки я знаю, катаракти вилікувати не можливо. Моїй бабусі теж робили операцію при катаракті. Зараз бачить нормально. Якщо лікар рекомендує робити цю операцію, значить треба.
GoodGirl
 
Сообщения: 681
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев

Re: Лікування катаракти у Львові

Сообщение Onellid » Сб окт 28, 2023 10:32 pm

Дякую за відповідь. Ви написали, що вашій бабусі робили операцію при катаракті. А де саме робили? Як проходить ця операція? Та ще хотілося би знати, скільки коштує ця операція?
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 847
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Лікування катаракти у Львові

Сообщение metrik_leha » Сб окт 28, 2023 10:41 pm

Катаракта - це офтальмологічне захворювання, при якому кришталик ока стає непрозорим, мутним. Тому змінюється фокусування світла, й погіршується зір.
Спочатку катаракту можна лікувати медикаментозно. Але це захворювання прогресує. Тому операцію рано чи пізно робити прийдеться.
Тобто я хочу сказати, що єдиний дієвий метод лікування катаракти у Львові https://visium.com.ua/lviv/ua/uslugi/lechenie-katarakty/ - це саме операція.
Під час операції лікар помутнілий кришталик замінює на штучну лінзу.

Изображение
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 770
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 17