Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Яке шампанське купити?

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Яке шампанське купити?

Сообщение Onellid » Пт ноя 24, 2023 3:20 pm

Доброго дня всім! Вирішив влаштувати для своєї дівчини романтичну вечерю зі свічками та шампанським, щоправда, з ним ще не визначився. Порадьте дійсно смачне шампанське, та інтернет-магазин, в якому його можна придбати.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 844
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Re: Яке шампанське купити?

Сообщение metrik_leha » Пт ноя 24, 2023 3:29 pm

Романтика це дуже добре, особливо покращує теплу атмосферу в сім'ї. Мені відомий один чудовий інтернет-магазин, в якому не одноразово купував як шампанське, так і другі не менш смачні напої, по хорошим цінам.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 769
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Re: Яке шампанське купити?

Сообщение Onellid » Пт ноя 24, 2023 3:32 pm

Я взагалі не дуже полюбляю шампанське, оскільки відаю перевагу біль міцнішим напоям. Але для створення романтики, це ідеальний напій. Порадь мені смачне шампанське, та залиши посилання на магазин, в якому його можна замовити.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 844
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Яке шампанське купити?

Сообщение metrik_leha » Пт ноя 24, 2023 3:42 pm

Від себе раджу тобі звернути увагу на шампанське Martini Prosecco, 11,5%, 0,75 л https://maudau.com.ua/category/ihrysti- ... o-prosecco яке можна швидко та вигідно придбати в інтернет-магазині Maudau. Шампанське палає різноманітністю фруктових нот, приваблива гіркуватість грейпфрута доповнює пряний післясмак.

Дане шампанське мало того, що смачне, його можна зараз достатньо вигідно придбати, оскільки діють в магазині не маленькі знижки, якими гріх не скористатися.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 769
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Google [Bot] и гости: 22