Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Планую зібрати ПК онлайн

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Планую зібрати ПК онлайн

Сообщение Onellid » Чт ноя 30, 2023 11:40 pm

Мені треба потужний комп'ютер для віддаленої роботи, і я б хотів, щоб його склали професіонали. Самостійно вибрати всі деталі я не зможу, тому шукаю онлайн сервіс, який спеціалізується на зборці комп'ютерів. Можете порекомендувати мені який-небудь?
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 844
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Re: Планую зібрати ПК онлайн

Сообщение metrik_leha » Чт ноя 30, 2023 11:41 pm

Я звертався до веб-магазину, що спеціалізується не лише на продажу компонентів для комп'ютерів, але й на збірці ПК. Там я замовляв комп'ютер для свого сина і залишився задоволений. Якщо ти зацікавлений, можу поділитися координатами сайту.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 769
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Re: Планую зібрати ПК онлайн

Сообщение Onellid » Чт ноя 30, 2023 11:42 pm

Я навіть не знаю, куди звертатися, бо хотів би мати комп'ютер, який дійсно ефективний і швидкий. Так що, будь ласка, поділіться посиланням на сайт, де я можу ознайомитися з їхніми пропозиціями та розібратися, за що саме вони визначаються, щоб я міг усвідомити, на що розраховувати.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 844
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Планую зібрати ПК онлайн

Сообщение metrik_leha » Чт ноя 30, 2023 11:44 pm

Telemart https://telemart.ua/ua/assembly-start.html це веб-ресурс, який не лише надає якісні консультації та допомагає вибрати всі необхідні компоненти для комп'ютера, але й пропонує їх за вигідними цінами завдяки постійним знижкам та акціям. Вони готові зібрати комп'ютер з урахуванням твоїх особистих уподобань і фінансових можливостей.

Особисто я задоволений їхніми послугами і сміло рекомендую тобі звернутися до них. Відвідай їхній веб-сайт для отримання докладної інформації та цінової політики.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 769
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 21