Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Порадьте смачний лікер

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Порадьте смачний лікер

Сообщение metrik_leha » Вт янв 23, 2024 3:20 pm

Доброго дня всім! Хочу відсвяткувати свій День народження зі смачним лікером, але не знаю який обрати. Порадьте мені дійсно смачний лікер, та онлайн магазин, в якому його можна замовити.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 770
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Re: Порадьте смачний лікер

Сообщение Onellid » Вт янв 23, 2024 3:23 pm

Я полюбляю саме солодкі алкогольні напої, тому лікер один з улюблених. Можу тобі підказати один надійний інтернет-магазин, в якому просто величезний вибір смачних лікерів, та ціни досить помірні.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Порадьте смачний лікер

Сообщение metrik_leha » Вт янв 23, 2024 3:26 pm

Хочеться не стандартний лікер з магазину, а щось особливе та смачне. Мені цікаво який саме лікер тобі смакує найбільше? Також буду радий, якщо поділишся посиланням на магазин, в якому його можна купити.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 770
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Re: Порадьте смачний лікер

Сообщение Onellid » Вт янв 23, 2024 3:32 pm

Улюблений для мене лікер Shanky's Whip Black Irish Whiskey https://maudau.com.ua/product/liker-sha ... ey-33-07-l який багато разів купував в інтернет-магазині Maudau. У нього смак вершковий і гладкий з дуже приємним і довгим післясмаком. Його можна пити як в чистому вигляді, так і робити різні коктейлі, та я ще додаю його у свою ранкову каву.

В магазині на даний лікер діє приємна знижка, якою варто скористатися, щоб придбати напій максимально вигідно. Тому купуй одразу декілька пляшок.

Изображение
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Google [Bot] и гости: 25