Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Перфоратора для реконструкції старого гаража!

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Перфоратора для реконструкції старого гаража!

Сообщение Onellid » Вт апр 30, 2024 11:45 am

Привіт усім! Я в пошуках перфоратора для реконструкції старого гаража, потрібно знести деякі бетонні стіни. Чи може хтось порадити, де купити інструмент, що впорається з таким завданням? Буду вдячний за ваші поради і рекомендації.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 876
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Re: Перфоратора для реконструкції старого гаража!

Сообщение metrik_leha » Вт апр 30, 2024 11:45 am

Я купував перфоратор Bosch для реконструкції свого гаража, де також потрібно було знести бетонні стіни. Обирав інструмент звертаючи увагу на потужність та відгуки інших користувачів. Вирішив купити в магазині інструментів у своєму місті, де мені дали хороші рекомендації по вибору моделі.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Re: Перфоратора для реконструкції старого гаража!

Сообщение Onellid » Вт апр 30, 2024 11:45 am

Для роботи з бетоном я придбав перфоратор Makita, який показав себе дуже ефективним. Купував через великий інтернет-магазин після детального вивчення характеристик і порівняння цін. Це інструмент з відмінним співвідношенням ціни та якості, рекомендую звернути увагу.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 876
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Перфоратора для реконструкції старого гаража!

Сообщение GoodGirl » Вт апр 30, 2024 11:46 am

Onellid писал(а):Для роботи з бетоном я придбав перфоратор Makita, який показав себе дуже ефективним. Купував через великий інтернет-магазин після детального вивчення характеристик і порівняння цін. Це інструмент з відмінним співвідношенням ціни та якості, рекомендую звернути увагу.

Інтернет-магазин Фокстрот завжди є моїм першим вибором, коли мова йде про придбання інструментів, і нещодавно я придбав тут перфоратор HAISSER https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/perf ... 1000w.html Цей інструмент був мені необхідний для свого домашнього ремонту, але я також шукав високоякісний товар за розумною ціною.
Тут завжди широкий асортимент товарів. Покупка була дуже зручною, адже я міг швидко порівняти різні моделі та вибрати найбільш підходящу для своїх потреб. Як завжди, я отримав високоякісний товар за адекватну ціну, що зробило моє перше враження від покупки ще більш приємним.

Изображение
GoodGirl
 
Сообщения: 707
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Google [Bot] и гости: 4

cron