Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Кондишини і фурнеси

Электрические и газовые водонагреватели

Модератор: С.О.К.

Кондишини і фурнеси

Сообщение viter » Пт июн 27, 2008 4:19 am

http://s305.photobucket.com/albums/nn232/viter_photo/
кондишини від 3 тон
фурнеси
повітряне опалення
HVAC, furnaces, air conditioning, radiant heating floors, geothermal heating & cooling, roof tops
viter
 
Сообщения: 71
Зарегистрирован: Вт мар 04, 2008 3:11 am
Откуда: USA


Сообщение hydrohress » Пт июн 27, 2008 9:12 pm

Нормально. Один намолотил или есть помошники?
Вопросы:
1) твой Imperial - made in где? Ещё США или уже КНР? Или это глупый вопрос :oops: и всё давно китайское?
2)фурнесы - жаргонное словечко, это понятно. Что им обозначается - любое отопительное оборудование со сгоранием топлива или что-то конкретное.
На одной из фоток я разглядел то, что здесь принято называть "газовым бойлером". Это у нас такой жаргон. В этом жаргоне понятия "котёл" и "бойлер" - разные. Бойлер - фурнас, но фурнас ли котёл? :shock: viter короче, наливай! :D
hydrohress
 
Сообщения: 125
Зарегистрирован: Ср апр 05, 2006 3:09 pm
Откуда: Николаев

Кондишини і фурнеси

Сообщение viter » Вс июн 29, 2008 3:01 pm

Привіт.
Такі сервіси як тут роблю сам на великі роботи беру помічників.
Вчора подивився на Imperial- зроблено В США
Тепер про боілери і фурнаси.

Бойлер (Boiler)-це те що ви називаєте котлом . Призначення кипятити, нагрівати воду, роботи пару.
http://www.americanstandardair.com/Home ... s/gas.aspx
http://www.triangletube.com/CondensingB ... erview.htm

Фурнес (Furnace)- прилад для нагрівння повітря. Типово в нижній частині знаходиться вентилятор а в верхпій теплообміннік. Тут можна подивитися на фурнас там також є Take a look inside
клацніть і побачите будову

http://www.comfortmaker.com/products/vs90.html
Є 80 ккд і є з 90-96%
Існують одно- двох - трьох ступеневі по нагріву.
З фіксованою або змінною швидкістю вентилятора.
З цінами від 300-400 до 3500

Фурнаси ідуть в комплекті з олхолодженням і вимагають розводки ценральноі вентиляціі.
HVAC, furnaces, air conditioning, radiant heating floors, geothermal heating & cooling, roof tops
viter
 
Сообщения: 71
Зарегистрирован: Вт мар 04, 2008 3:11 am
Откуда: USA

Сообщение hydrohress » Пн июн 30, 2008 1:11 pm

Понял: котёл - не фурнес. Furnace (горн, печь, топка) - только для нагрева воздуха. Американцы воздух греют в печи (или печью?) :roll: а шо они делают в owen? Когда-то я думал, что знаю английский :oops:
hydrohress
 
Сообщения: 125
Зарегистрирован: Ср апр 05, 2006 3:09 pm
Откуда: Николаев

Кондишини і фурнеси

Сообщение viter » Вт июл 01, 2008 4:38 pm

Owen - це є духовка або жарачна піч.

Furnace-
http://www.comfortmaker.com/products/vs90.html
Повітря нагрівається при проходженні чез нього
Натисніть на Take a look inside
в нижній частині вентилятор
в верхній теплообмінник
HVAC, furnaces, air conditioning, radiant heating floors, geothermal heating & cooling, roof tops
viter
 
Сообщения: 71
Зарегистрирован: Вт мар 04, 2008 3:11 am
Откуда: USA

Сообщение proekt » Вт июл 01, 2008 8:34 pm

Аналога назві не знайшов.
Обзивають то теплогенераторами то печами...
Що правильніше я не знаю.

Знаю одно - повітряне опалення не популярне в Україні і підозрюю, що популярним не стане... :?
Дайте мне точку опоры и я...засну
Аватара пользователя
proekt
 
Сообщения: 706
Зарегистрирован: Пт янв 13, 2006 2:05 pm
Откуда: Ив-Фр., обл

Сообщение Andru » Сб июл 05, 2008 11:19 pm

"Знаю одно - повітряне опалення не популярне в Україні і підозрюю, що популярним не стане"
Ув. proekt. Учитывая тенденции в энергосбережении ( а они таковы, что этому вопросу уделяется всё больше внимания на гос. уровне ), лет эдак через 3-4-5 воздушное отопление будет занимать где-то 15-20% всего отопительного парка, а дальше пойдёт в геометрической прогрессии. По крайней мере, на сегодняшний день наша фирма с начала года спроектировала уже 2 объекта с ВО, правда админ- и промздания, и сейчас в работе проект развлекательного центра с электроВО.
Andru
 
Сообщения: 49
Зарегистрирован: Чт май 01, 2008 11:23 pm

Сообщение proekt » Вс июл 06, 2008 11:17 am

А що такого є в повітряному опаленні енергоощадного, чого нема в інших видах? :)

В основному повітряне опалення потрібно проектувати одночасно з будівлею. Вбудувати в існуючі споруди - дуже дорого, часом малореально.

лет эдак через 3-4-5 воздушное отопление будет занимать где-то 15-20% всего отопительного парка

тільки собі уявляю повітряне опалення в панельних багатоповерхівках... :shock:

По крайней мере, на сегодняшний день наша фирма с начала года спроектировала уже 2 объекта с ВО

Проектів з повітряним в районі до десятка... Менше хіба інфрачервоних випромінювачів :) Водяних - десятки в рік.

Повітряне опалення ІМХО вигідно коли тепловтрати на вентиляцію становлять вже дуже велику частку, або є якісь вимоги до повітряних потоків, або приміщення великі.
Важко придумати чому використовувати повітря як теплоносій.
В США ІМХО це традиція, так як в Валикобританії часто ставлять радіатори опалення біля внутрішніх стін, а не під вікно як у нас :)
Дайте мне точку опоры и я...засну
Аватара пользователя
proekt
 
Сообщения: 706
Зарегистрирован: Пт янв 13, 2006 2:05 pm
Откуда: Ив-Фр., обл

Кондишини і фурнеси

Сообщение viter » Вс июл 06, 2008 7:54 pm

Привіт всім.
Це добре що кожний має власну думку. Моя трішечки відрізняється від твоєі.
Популярне не буде?
почекай трохи і побачиш. А на твому місці я би почав дуже активно цікавитися повітряним опаленням щоб бути одним з перших хто це робить і заробити на цьому.
Про багатоповерхові будинки- а як ти думаєш чим обігріваються і охолоджуються панельні будинки в Амеріці? Хмарочоси?
Я сам робив будинки 4-5 поверхів з центральним опаленням і охолдженням .
В старих будинках завше можна поставити- інша справа як.
Повітряна система дає можливість мати центральне опалення і охолодження .
Далі. Для чого люди роблять системи для топлення снігу на віздах до булинку , доріжках біля будинку , опалення гаражів, гріття басейнів, джакузі на вулиці або на даху будинка і лізуть туди серед зими?
Це все справа грошей і смаку а також доброго консультанта по опаленню і охолодженню, його вмінні продіти продукт.Але щоб продати слід знати що роадаєш. Перестань бути жмотом.
Скільки ти заробиш на бадинку з 4 батареями ?
А на будинку з грітими підлогами , ценральним кондиціонером?
Тож бо і воно. Має бути межа . Перестань думати скільки коштує . Почни - що замовник хоче.

Одні все життя іздять на старому Запорі а інші на Мерсі чи Лексусі.

Людина має те за що плятить.
Дякую за увагу.
HVAC, furnaces, air conditioning, radiant heating floors, geothermal heating & cooling, roof tops
viter
 
Сообщения: 71
Зарегистрирован: Вт мар 04, 2008 3:11 am
Откуда: USA

Сообщение Andru » Пн июл 07, 2008 8:13 pm

Ув. viter
+++!!!
Я був у Канаді в 1994-1995 р. і на власні очі бачив, як там робиться опалення, вентиляція та кондиціювання. І це мені дуже сподобалось. Приїхавши додому, я почав популяризовувати ці системи. І думаю, що мої зусилля не пропадуть даром.
Ув. proekt. В США повітряне опалення - не традиція, а продукт природнього розвитку технологій опалення, вентиляції та кондиціювання повітря.
Andru
 
Сообщения: 49
Зарегистрирован: Чт май 01, 2008 11:23 pm

Сообщение proekt » Пн июл 07, 2008 10:50 pm

В США повітряне опалення - не традиція, а продукт природнього розвитку технологій опалення, вентиляції та кондиціювання повітря.


Зрештою це не я придумав :) Але так склалось, що в більшості частини Європи переважає опалення таки водяне... Не думаю, що через надприродній розвиток.

Крім того є деякі труднощі, при застосуванні інших видів палив.
Наприклад твердого...

Я вцілому нічого проти не маю повітряного опалення, просто не поділяю оптимізму стосовно 20% чеерз 3 роки :)

Це все ІМХО...
Дайте мне точку опоры и я...засну
Аватара пользователя
proekt
 
Сообщения: 706
Зарегистрирован: Пт янв 13, 2006 2:05 pm
Откуда: Ив-Фр., обл

Кондишини і фурнеси

Сообщение viter » Вт июл 08, 2008 5:37 am

HI.this massage is to proekt.
Sorry man.I do not have a chance to use Ukrainian today.The software is fucked up.
I know that you are such a smart parson and you know everything batter than everyone else so that you should be able to understand English easily.
Ok. When we are talking about air heating and cooling we are taking about distribution of energy. We are not talking about sours of heat. The sours of heat may be electric, gas and your favorite- wood. You know -dub. Dub is dub and it always will.
In instead of learning something new you fucking everybody with your stupid ideas about wood boilers.
Shat the fuck up and let the people talk. Do not stick your fucking penny
everywhere. What have you done done in the friking hole called Dolyna? You known, take pans off , band your self and let everyone have some good time.
That's all. If you don't known do not stick your penny.
HVAC, furnaces, air conditioning, radiant heating floors, geothermal heating & cooling, roof tops
viter
 
Сообщения: 71
Зарегистрирован: Вт мар 04, 2008 3:11 am
Откуда: USA

Сообщение proekt » Вт июл 08, 2008 12:31 pm

I know that you are such a smart parson and you know everything batter than everyone else so that you should be able to understand English easily.

Ну не так щоб з легкістю... :) Читаю косо-криво пару слів німецькою, чеською, польською, італійською, болгарською, білоруською і т.п...
Трохи есперанто пробував :) З французькою, арабською і китайською - взагалі зле... Певно не дано...

Ok. When we are talking about air heating and cooling we are taking about distribution of energy.

От власне і я про то... Важко знімати тепло за допомогою повітря безпосередньо наприклад від твердих палив, грунту, сонця і т.п.

The sours of heat may be electric, gas and your favorite- wood.

А хіба ножна роздільно розглядати утворення тепла і його розподілення? :)
Які переваги "distribution" тепла за допомогою повітря в порівнянні з водою?

In instead of learning something new you fucking everybody with your stupid ideas about wood boilers.

Просто приїздіть до нас, в наші діри, котрих багато від Сяну до Дону :)
Спробуйте взяти техумови на газ чи на електропостачання, особливо коли плануєте використати його на опалення. Ситуація з якими постійно ускладнюється.
Тоді можливо станете мислити ширшими категоріями ніж ринкові умови США.

Орієнтовні витрати на повітряне опалення 2х поверхового будинку складуть:

Плата за підключення припустімо додаткових 20 кВт - 40 тис. грн
Проект і погодження - 5 тис
Система - орієнтовно - 45-70 тис

90-115 тис.грн (20-25 к$) - такий кредит середня сім"я де всі працюють сплачуватимуть 10-20 років

Переплата сягне 30-40%
Тобто сумарно вони витратять 28 - 35 к$

Врахуйте різницю в вартості експлуатації в 3-5 разів, в порівнянні з сучасними системами на альтернативному паливі.
Ще якщо в силах врахуйте зростання вартості енергоресурсів (там приблизно логарифмічна залежність).

That's all. If you don't known do not stick your penny.

Тому вважаю, що повітрянеопалення в актуальних умовах для УКРАЇНИ (ну нехай західної частини) не має надто великих перспектив.

Ну не маю я звички орієнтуватись на ринок кількох "папиків" чий тато розкрадає державну установу чи мама "працює" коханкою в старого італійця і висилають гроші улюбленим діткам.
А ще той ринок зменшується завдяки їхній "гламурності" (не хочуть витрачати гроші на систему котрої не видно здалеку :lol: ), а ще бувають розумні - окупність порахують... :)

П.С. Звичайно я не врахував охолодженя. Щоправда в регіоні де я мешкаю воно не надто актуальне - навіть спліти в житлових будинках можна перерахувати на пальцях.

П.С.С. А щодо комплексу меншовартості, стосовно Вашої батьківщини (the friking hole), не хвилюйтесь - думаю всі скоро забудуть ваше "недостойне" походження, якщо буде старанно від усього зрікатись :lol:
А також let everyone have some good time теж добрий сопсіб асиміляції в чужій країні :)

А я вже якось тут поживу, попрацюю з своїми 5 копійками :)
Дайте мне точку опоры и я...засну
Аватара пользователя
proekt
 
Сообщения: 706
Зарегистрирован: Пт янв 13, 2006 2:05 pm
Откуда: Ив-Фр., обл

Сообщение Andru » Ср июл 09, 2008 8:10 pm

"Зрештою це не я придумав. Але так склалось, що в більшості частини Європи переважає опалення таки водяне... Не думаю, що через надприродній розвиток."
Ув. proekt. Зрештою, це таки-да Ви придумали, тому що ( і це, між іншим, не закрита інформація ) Скандинавські країни, перераховувати не буду, а за ними і інші країни Єврозони вже досить давно опалюються стіново-підлоговими системами опалення ( між іншим, електричними, а також тепловими насосами).

"If you don't known do not stick your penny."
Ув. viter. ++. Абсолютно согласен! Повністю згоден! I agree with everything!
Але ненормативна лексика у спілкуванні - це зайве. Крім того, кожен має невід`ємне право на свою власну думку.
Колись хтось дуже розумний сказав: " Ваше мнение полностью противоречит моим убеждениям, но за Ваше право его высказать я готов отдать свою жизнь!" Красиво, не правда ли?
Andru
 
Сообщения: 49
Зарегистрирован: Чт май 01, 2008 11:23 pm

Сообщение proekt » Ср июл 09, 2008 10:36 pm

стіново-підлоговими системами опалення

повітряними? :shock:
Дайте мне точку опоры и я...засну
Аватара пользователя
proekt
 
Сообщения: 706
Зарегистрирован: Пт янв 13, 2006 2:05 pm
Откуда: Ив-Фр., обл

След.

Вернуться в Вентиляция и кондиционирование

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

cron