Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Хочу замовити шампанське!

Обсуждение нормативно-технической документации.

Модератор: С.О.К.

Хочу замовити шампанське!

Сообщение metrik_leha » Вт мар 19, 2024 7:28 pm

Вітаю! Організовую великий корпоратив для колег, і в меню обов'язково має бути шампанське. Хотілося б знайти щось, що підійде під різноманітні смаки та не заб'є по кишені. Чи є в когось досвід вибору шампанського для великої компанії? Які бренди ви б порекомендували?
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 769
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Re: Хочу замовити шампанське!

Сообщение GoodGirl » Вт мар 19, 2024 7:29 pm

Для великого корпоративу я би рекомендував звернути увагу на шампанське, яке поєднує в собі якість та доступну ціну. Нам на фірмовій вечірці вдалося знайти чудовий варіант, коли ми вирішили купувати оптом, це дало нам змогу заощадити. Також, подумайте про різноманіття – деякі люди можуть віддавати перевагу більш сухим напоям, інші – напоям з легкою солодкістю.
GoodGirl
 
Сообщения: 677
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев

Re: Хочу замовити шампанське!

Сообщение metrik_leha » Вт мар 19, 2024 7:31 pm

Підтримую попереднього коментатора. Ми також вдалися до покупки оптом і вибрали кілька варіантів – від сухого до напівсолодкого. Це дозволило задовольнити смаки всіх гостей. Важливо також звернути увагу на сервірування – красиві фужери та правильна температура подачі можуть значно підвищити враження від шампанського.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 769
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Re: Хочу замовити шампанське!

Сообщение Onellid » Вт мар 19, 2024 7:31 pm

metrik_leha писал(а):Підтримую попереднього коментатора. Ми також вдалися до покупки оптом і вибрали кілька варіантів – від сухого до напівсолодкого. Це дозволило задовольнити смаки всіх гостей. Важливо також звернути увагу на сервірування – красиві фужери та правильна температура подачі можуть значно підвищити враження від шампанського.

Привіт усім! Коли шукаєте шампанське, звертайте увагу на сорт винограду та регіон виробництва. Якщо хочете щось справді особливе, рекомендую шампанське ігристі вина Bolgrad https://maudau.com.ua/category/ihrysti- ... nd=bolgrad особисто я нещодавно замовив шампанське тут та був приємно здивований якістю обслуговування.
Великий вибір, доступні ціни та швидка доставка. Шампанське, яке я обрав, мало чудовий баланс смаку та аромату, ідеально підійшло для святкування нашої річниці. Цей магазин точно знає, що пропонує!

Изображение
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 844
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Вернуться в ГОСТ, СНиП, СанПиН и др. стандарты

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 15