Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Цветы

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Re: Цветы

Сообщение Onellid » Вт май 25, 2021 10:23 pm

Хочу подарувати ще квіти для сестри, яка проживає наразі в Києві. Хтось може порадити надійну компанію по квітах у цьому місці.
Потрібен красивий букет з вчасною доставкою за адресою в Києві. Буду вдячний за рекомендації з власного досвіду.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 864
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Re: Цветы

Сообщение GoodGirl » Вт май 25, 2021 10:27 pm

Onellid писал(а):Хочу подарувати ще квіти для сестри, яка проживає наразі в Києві. Хтось може порадити надійну компанію по квітах у цьому місці.
Потрібен красивий букет з вчасною доставкою за адресою в Києві. Буду вдячний за рекомендації з власного досвіду.

Недавно ми теж робили замовлення квітів з доставкою для близької людини. Вона була в захваті від нашого сюрпризу.
Було дуже приємно, коли вона дякувала крізь сльози і була дуже щаслива. Букет стояв довго, тобто квіти були свіжими і прекрасними.
Вони якраз роблять доставку по Києву, сервіс також на вищому рівні.
Ми замовляли прекрасний букет тюльпанів https://flores-shop.com.ua/uk/cat/buket ... tulpanami/ від Студіо Флорес і дуже задоволені своїм вибором.
Можете подивитись у них на сайті студії чудовий асортимент. Гадаю, будете приємно здивовані варіантами букетів та цінами на них.
Изображение
GoodGirl
 
Сообщения: 696
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев

Re: Цветы

Сообщение metrik_leha » Вт май 25, 2021 10:30 pm

Класна ідея дарувати квіти через кур`єра. Раніше ми могли лише по телевізору в закордонних фільмах бачити таку послугу. Круто тепер, коли є можливість робити сюрпризи такими жестами своїм рідним :roll:
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 775
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Пред.

Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9