Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Работа для программиста

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Работа для программиста

Сообщение maradona » Пн апр 26, 2021 8:38 pm

Подыскиваю работу по специальности, недавно прошла курсы программирования. Что посоветуете?
Аватара пользователя
maradona
 
Сообщения: 196
Зарегистрирован: Пн фев 20, 2017 1:48 pm


Re: Работа для программиста

Сообщение Miledi.ya » Пн апр 26, 2021 8:39 pm

Доброго вам дня! Подивіться вакансії на цьому ресурсі - https://pathfinder.jobs/ тут гарячі вакансії IT-компаній не тільки в Україні, а й за її межами. Таким чином, junior-фахівці можуть знайти підходящу вакансію в компанії, на фрілансі або аутстаффінгу. Проходьте тест і отримуйте своє місце в компанії.
Всегда нужно оставаться человеком!
Аватара пользователя
Miledi.ya
 
Сообщения: 252
Зарегистрирован: Сб мар 25, 2017 9:33 pm
Откуда: Киев

Re: Работа для программиста

Сообщение Птичка » Ср май 26, 2021 8:35 pm

а ось мені цікаво, чи можна знайти ротобу за кордоном за цією спеціальністю? Сама би не відмовилась від роботи з високою оплатою
Аватара пользователя
Птичка
 
Сообщения: 141
Зарегистрирован: Пт дек 11, 2015 5:10 pm

Re: Работа для программиста

Сообщение Ринат » Чт май 27, 2021 6:52 pm

Птичка писал(а):а ось мені цікаво, чи можна знайти ротобу за кордоном за цією спеціальністю? Сама би не відмовилась від роботи з високою оплатою


Конечно можно, эта специальность восстребована
Аватара пользователя
Ринат
 
Сообщения: 144
Зарегистрирован: Пт дек 11, 2015 4:51 pm

Re: Работа для программиста

Сообщение Мicha » Чт май 27, 2021 9:02 pm

Птичка писал(а):а ось мені цікаво, чи можна знайти ротобу за кордоном за цією спеціальністю? Сама би не відмовилась від роботи з високою оплатою


Звичайно можна найти роботу в IT сфері, причому с хорошею зарплатньою. Ось на сайті Jobian можете подивитися усі актуальні вакансії. Мій друг за допомогою цього сайту знайшов роботу в Польші, вже місяць працює, дуже задоволений, каже, що не очікував, що можна працювати в комфортних умовах і отримувати за це гідну зарплату.
Аватара пользователя
Мicha
 
Сообщения: 59
Зарегистрирован: Ср окт 19, 2016 7:42 pm

Re: Работа для программиста

Сообщение Дан11л4 » Вт июн 28, 2022 9:15 am

На даний момент навіть програмісти залишились без заробітку, хоча в мене завжди було багато роботи та доходів. Зараз, щоб не витрачати відкладені гроші довелося влаштуватися в таксі Bolt а крім якихось доходів, які не стабільні, звичайно, ще й увесь час зайнятий, ратує щоб не читати новини.
Аватара пользователя
Дан11л4
 
Сообщения: 70
Зарегистрирован: Чт дек 29, 2016 10:59 am


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Google [Bot] и гости: 10

cron