Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Інгалятор

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Інгалятор

Сообщение metrik_leha » Сб янв 29, 2022 12:31 am

Захворіла дитина. Застуда. І горло болить. Були у лікаря. Він виписав ліки та сказав робити інгаляцію , щоб горло лікувати. А у нас немає дома інгалятоа. Порадьте, який інгалятор купити. Щоб був хороший та не буже дорогий.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 744
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Re: Інгалятор

Сообщение GoodGirl » Сб янв 29, 2022 12:34 am

Ви зайдіть у будь-яку аптеку та запитайте у фармацевта. Вони вам усе розкажуть та покажуть. А ви вже виберете по ціні та по іншим характеристикам. Я ж, наприклад, не знаю, на який бюджет ви разраховуєте.
GoodGirl
 
Сообщения: 644
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев

Re: Інгалятор

Сообщение metrik_leha » Сб янв 29, 2022 12:40 am

Не хочу я питатися у аптекарів. Вони мені продадуть те, що лежить давно та купляти ніхто не хоче. Я хочу спитати у людей, які користується цими інгаляторами та знають, що гарно, а що ні.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 744
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Re: Інгалятор

Сообщение Onellid » Сб янв 29, 2022 12:47 am

metrik_leha писал(а):Захворіла дитина. Застуда. І горло болить. Були у лікаря. Він виписав ліки та сказав робити інгаляцію , щоб горло лікувати. А у нас немає дома інгалятоа. Порадьте, який інгалятор купити. Щоб був хороший та не буже дорогий.


Не буду вам радити якусь певну модель чи марку. Це ви вже самі виберете. Хочу тільки сказати, що інгалятори https://apteka-ds.com.ua/catalog/domashnya-medtekhnika/inhalyatory є двох видів- тепловологі та небулайзери. У тепловологому ви будете дихати теплою та вологою парою, а у неблайзері - дрібнодисперсним розчином.
Якщо є гроші - купляйте небулайзер, якщо нема - можна робити інгаляцію й звичайним інгалятором.
У нас дома, наприклад, ось такий звичайний інгалятор, який зараз коштує біля п'ятдесяти гривень.

Изображение
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 804
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7

cron