Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Порадьте курси програмування

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Порадьте курси програмування

Сообщение metrik_leha » Вс июн 26, 2022 12:14 pm

Підкажіть хороші курси з програмування? Пробував займатись сам, але складно розібратися.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 743
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Re: Порадьте курси програмування

Сообщение GoodGirl » Пн июн 27, 2022 6:26 pm

Так, самостійно можна освоїти курси програмування, але дивлячись яка мова. Я наприклад зараз вивчаю курси java online та без допомоги викладача навряд чи щось зрозумів би. Непростий. Але цікавий та потрібний. Надалі планую писати програми та заробляти гроші в інтернеті. На курсі про це багато інформації подається.
GoodGirl
 
Сообщения: 643
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев

Re: Порадьте курси програмування

Сообщение Onellid » Ср июл 27, 2022 12:40 pm

metrik_leha писал(а):Підкажіть хороші курси з програмування? Пробував займатись сам, але складно розібратися.


А какие именно курсы интересуют? Какой язык? Для ознакомления могу подсказать курсы front end онлайн https://online.lemon.school/html-css-frontend Я тут сейчас учусь и очень довольна! Думала, что эта сфера не для меня, так как сложно. Но нет, вполне доступная информация, главное чтобы рядом был специалист в этой области который если что подскажет и поможет разобраться в сложных вопросах. В этой школе как раз все так и происходит.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 804
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Порадьте курси програмування

Сообщение maradona » Вт авг 02, 2022 10:41 pm

А я зараз проходжу курс DATA SCIENCE в школі Ітея у Києві - https://itea.ua/courses-itea/data-science-roadmap/data-science-basics/ программа навчання досить зрозуміла, викладачі професіонали своєї справи і з сучасною освітньою базою. Час занять ви визначаєте самостійно, також навчання можна поєднувати з роботою. Курс створюється з урахуванням підготовки студента.
Аватара пользователя
maradona
 
Сообщения: 196
Зарегистрирован: Пн фев 20, 2017 1:48 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6

cron