Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Відпочинок в Карпатах

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Відпочинок в Карпатах

Сообщение Pikachu » Ср июн 29, 2022 9:53 am

Розкажіть, де саме вам вже доводилося відпочивати у Карпатах? Буду вдячна за коментарі із цього приводу, бо для мене тема актуальна на сьогоднішній день. Хочу відправитися на пошуки пригод і сподіваюся, що вдасться зібрати компанію друзів.
Аватара пользователя
Pikachu
 
Сообщения: 450
Зарегистрирован: Сб апр 08, 2017 11:55 am


Re: Відпочинок в Карпатах

Сообщение Frikasse » Ср июн 29, 2022 10:35 am

Знайомі емоції, бо я сама намагаюся проводити свій відпочинок максимально різноманітно і весело. Якщо відпустка випала на один із зимових місяців, це зовсім не привод засмучуватися. Відповідь на питання, куди поїхати в Карпати взимку я знайшла ось тут koruna.ua я вирішила проконсультувати вас, поділитися думками. Про сноуборд могла лише мріяти, інструктор одразу дав різноманітні рекомендації і заспокоїв мене. Тепер обов’язково хоча б на тиждень буду їздити взимку відпочивати на гірський курорт, бо це дуже крута штука. Не змогла пройти повз ваше повідомлення, бо прекрасно розумію, як багато часу можна витратити на пошуки в інтернеті підходящого курорту, а також готелю для відпочинку. Кидайте силку у закладки, бо вона вам ще точно знадобиться.
Аватара пользователя
Frikasse
 
Сообщения: 452
Зарегистрирован: Вс апр 09, 2017 10:09 am

Re: Відпочинок в Карпатах

Сообщение Famusho » Вт авг 02, 2022 6:57 pm

Ооо, ми були в Східниці, рекомендую усім!! Ну реально дуже круто відпочили, а краса там яка!!!! Обирали житло на сайті https://karpatykruiz.com.ua/ Вони й у вихідні працюють, до речі, і бронювання без комісій там усяких.
Famusho
 
Сообщения: 56
Зарегистрирован: Чт фев 15, 2018 10:03 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5

cron