Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Кросівки для пробіжок

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Кросівки для пробіжок

Сообщение GoodGirl » Чт июл 14, 2022 8:25 am

Вирішила, що мені потрібно схуднути, хочу купити собі якісні кросівки для бігу, заодно і трохи фізичну форму підтягну. У мене є до вас одне прохання, по можливості скиньте мені адреси онлайн магазинів, в яких продають якісне спортивне взуття.
GoodGirl
 
Сообщения: 644
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев


Re: Кросівки для пробіжок

Сообщение metrik_leha » Чт июл 14, 2022 8:26 am

Кросівки для бігу можна купити в торговому центрі або на ринку, не обов'язково шукати онлайн магазин, адже там вам доведеться платити гроші за доставку товарів, я вважаю що можна уникнути зайвих витрат.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 744
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Re: Кросівки для пробіжок

Сообщение GoodGirl » Чт июл 14, 2022 8:27 am

Все одно навіть з пересиланням в інтернеті все дешевше, мені набридло переплачувати гроші, я навіть чула, що деякі продавці самі роблять замовлення в інтернеті, після чого піднімають ціну вдвічі і торгують на ринку.
GoodGirl
 
Сообщения: 644
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев

Re: Кросівки для пробіжок

Сообщение Onellid » Чт июл 14, 2022 8:29 am

GoodGirl писал(а):Вирішила, що мені потрібно схуднути, хочу купити собі якісні кросівки для бігу, заодно і трохи фізичну форму підтягну. У мене є до вас одне прохання, по можливості скиньте мені адреси онлайн магазинів, в яких продають якісне спортивне взуття.

Мені минулого року порадили хороший онлайн магазин, в якому я вже три рази здійснювал покупку, ось на цьому сайті зможете купити собі жіночі
кросівки для бігу https://vittorossi.ua/ua/shop/zhenskie_ ... krossovki/ якістю будете задоволені. Кросівки легенькі, бігати дуже зручно.
Також хочу вам порекомендувати подивитися інше взуття, можете навіть щось із зимового купити, поки що великі знижки.
Припустимо, у мене є ще кросівки зимової на хутрі, в яких нога не замерзає. Взимку я теж бігаю, але у звичайних кросівках мерзне нога.
Изображение
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 804
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8

cron