Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Купити робот-пилосос

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Купити робот-пилосос

Сообщение Onellid » Пн ноя 13, 2023 11:37 pm

Друзі, мені потрібно купити робот-пилосос, але ринок настільки різноманітний, і я не знаю, з чого почати. Можливо, ви вже користуєтесь роботами-пилососами і можете порадити, які характеристики та бренди слід враховувати при виборі?
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 844
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Re: Купити робот-пилосос

Сообщение metrik_leha » Пн ноя 13, 2023 11:42 pm

Привіт! При виборі робота-пилососа важливо звернути увагу на кількість функцій, вибір підходящих для вашого житла. Наприклад, якщо вам потрібно прибирати килими, важливо мати робота-пилососа зі спеціальними щітками для цього. Також слід розглянути час автономної роботи та функції навігації для забезпечення ефективного прибирання.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 769
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Re: Купити робот-пилосос

Сообщение Onellid » Пн ноя 13, 2023 11:45 pm

Дякую за відповідь. А щ б ви порадили щодо бренда. Виробників зараз багато. Але де виробляють якісні роботи пилососи. Адже це річ недешева, тому хотілося б, що техніка працювала довго, якісно та без проблем.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 844
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Купити робот-пилосос

Сообщение GoodGirl » Пн ноя 13, 2023 11:48 pm

Дозвольте мені порадити вам робот-пилосос від Xiaomi https://allo.ua/ua/roboty-pylesosy/proizvoditel-xiaomi/ Вони виробляють високоякісні та ефективні роботи-пилососи, які мають ряд переваг.
Моделі, такі як Xiaomi Roborock або Xiaomi Mi Robot, оснащені потужними системами навігації, великим контейнером для сміття, а також можливістю керування через смартфон. Вони ідеально підходять для прибирання на різних типах підлоги і можуть здійснювати вологе прибирання.
Вибір робота-пилососа Xiaomi може бути вдалою інвестицією у чистоту та комфорт у вашому домі.

Изображение
GoodGirl
 
Сообщения: 677
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев

Re: Купити робот-пилосос

Сообщение трамвайкина » Пн янв 29, 2024 8:48 pm

Вибирала такий порохотяг в інтернет-магазині ЖЖУК https://zhuk.ua/ є різні моделі в каталозі цього інтернет-магазину. Якість обслуговування вразила - допомогли вибрати оптимальну модель, оперативно оформили замовлення і доставили в строк. Тепер кімнати в будинку завжди чисти, пилу немає - дуже задоволена.
Изображение
Аватара пользователя
трамвайкина
 
Сообщения: 229
Зарегистрирован: Вт ноя 15, 2016 4:35 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 24