Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Якісний одяг для вагітних

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Якісний одяг для вагітних

Сообщение Onellid » Ср дек 27, 2023 12:44 am

Вітаю, шановні форумчани! Друзі, хто може порадити якісний одяг для вагітних? Шукаємо щось комфортне та стильне, адже вагітність не є винятком від правила виглядати чудово. Можливо, є ваші улюблені бренди або магазини, де ви знаходили якісний одяг для цього періоду? Будемо вдячні за поради та рекомендації!
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 844
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Re: Якісний одяг для вагітних

Сообщение metrik_leha » Ср дек 27, 2023 12:48 am

Привіт! Однозначно рекомендую звернутися до бренду 'MamaStyle'. У них чудовий вибір стильного та комфортного одягу для вагітних. Моя дружина взяла собі пару суконь і джинсів – виглядає, як справжня модель :) Якщо шукаєте якісні речі, обов'язково загляньте туди!
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 769
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Re: Якісний одяг для вагітних

Сообщение Onellid » Ср дек 27, 2023 12:56 am

metrik_leha писал(а):Привіт! Однозначно рекомендую звернутися до бренду 'MamaStyle'. У них чудовий вибір стильного та комфортного одягу для вагітних. Моя дружина взяла собі пару суконь і джинсів – виглядає, як справжня модель :) Якщо шукаєте якісні речі, обов'язково загляньте туди!

Дякую за рекомендації! Ообов'язково відвідаємо інтернет-магазин 'MamaStyle'. Які ще є ваші улюблені бренди? Можливо, хтось пробував якийсь інший варіант?
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 844
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Якісний одяг для вагітних

Сообщение GoodGirl » Ср дек 27, 2023 1:02 am

Привіт, друзі! Щодо якісного одягу для вагітних, обов'язково зверніть увагу на H&M (колекції для вагітних). Їхні колекції не тільки стильні, але і доступні за ціною. Я вже кілька разів купувала у них, і завжди залишалася задоволеною якістю та модним дизайном. Також, хочу вас проінформувати, що у магазині "Ма" є чудовий вибір дитячих товарів та одягу для вагітних https://ma.com.ua/ua/dlya-mam-1/odezhda ... eremennykh . Одним із моїх улюблених покупок там стали коляски від відомих брендів з високою якістю та практичністю. Вони завжди враховують останні тренди у світі дитячого виробництва, тож якщо ви шукаєте хороший вибір, рекомендую обов'язково зазирнути в їхній асортимент. Щасливих покупок!
Изображение
GoodGirl
 
Сообщения: 677
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев

Re: Якісний одяг для вагітних

Сообщение трамвайкина » Вт янв 23, 2024 9:57 pm

Моя остання покупка у md-fashion - кросівки від HUGO . Просто захоплююсь дизайном та комфортом. Вони ідеально підійшли до спортивного стилю, але виглядають також стильно з джинсами. В цьому магазині можна вибрати одяг та взуття також і для вагітних.
Аватара пользователя
трамвайкина
 
Сообщения: 229
Зарегистрирован: Вт ноя 15, 2016 4:35 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 23