Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Де можна замовити ром?

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Де можна замовити ром?

Сообщение metrik_leha » Ср янв 10, 2024 8:18 pm

Привіт всім! Я давно планував спробувати ром, і зараз самий вдалий період в мому житті для цього. Хочу, щоб ви мені порадили варіанти рому, та онлайн магазин, в якому його можна вигідно купити.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 769
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Re: Де можна замовити ром?

Сообщение Onellid » Ср янв 10, 2024 8:26 pm

Зараз вибір рому достатньо не маленький, особливо якщо його шукати в інтернеті. Якщо хочеш, можу порадити один не поганий інтернет-магазин, в якому багато разів замовляв як ром, так і інші напої, по хорошим цінам.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 844
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Де можна замовити ром?

Сообщение metrik_leha » Ср янв 10, 2024 8:29 pm

Через те, що я не пив ром жодного разу, не маю навіть уяви який замовляти, щоб він мені сподобався. Можливо ти зможеш мені порадити смачний ром? А ще хотілось би щоб ти залишив посилання на магазин, в якому ти його купуєш.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 769
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Re: Де можна замовити ром?

Сообщение Onellid » Ср янв 10, 2024 8:36 pm

Купую я частіше за все ром Bacardi Spiced https://maudau.com.ua/category/rom в інтернет-магазині Maudau. Ром має насичений, гладкий, пряний, терпкий смак з відтінками солодких спецій, прянощів і довгим післясмаком з димними і дубовими нюансами. Щоб ром повністю розкрив свій смак я раджу додати в нього декілька кубиків льоду.

В магазині зараз на даний ром та інші варіанти діють досить не маленькі знижки, тому купуй одразу декілька пляшок, ти точно не пожалкуєш.

Изображение
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 844
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 15