Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Порадьте смачний китайський чай

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Порадьте смачний китайський чай

Сообщение Onellid » Вс янв 14, 2024 2:11 pm

Привіт всім! Я дуже люблю китайський чай, але у звичайному магазині вибрати особливо нема з чого. Порадьте мені смачний чай, та інтернет-магазин, в якому його можна вигідно придбати.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 844
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Re: Порадьте смачний китайський чай

Сообщение metrik_leha » Вс янв 14, 2024 2:15 pm

Я люблю різні цікаві чаї, і китайський мені також подобається. Я тобі можу підказати магазин, де регулярно купую чай, і при цьому досить не погано економлю, оскільки у них круті ціни, завдяки знижкам.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 769
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Re: Порадьте смачний китайський чай

Сообщение Onellid » Вс янв 14, 2024 2:19 pm

Я ще ніколи не замовляв чай в інтернеті, тому навіть не знаю якому магазину можна довіряти. А підкажи, будь ласка, який саме китайський чай купуєш ти собі? Буду також вдячний, якщо залишиш посилання на магазин, в якому його купуєш.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 844
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Порадьте смачний китайський чай

Сообщение metrik_leha » Вс янв 14, 2024 2:29 pm

Одним з самих смачних китайських чаїв являється Teahouse Шен Пуер Міні Точа, тубус https://maudau.com.ua/category/chai-2/typ_83=puer і купую я його регулярно в інтернет-магазині Maudau. Даний чай створений для насолоди смаком та ароматом напою, а також отримати естетичне задоволення під час чайної церемонії.

Я пробував багато чаїв саме китайських, але він мені полюбився найбільше. Ціна на чай достатнього лояльна, тому його можна купувати в великих кількостях, про запас.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 769
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 15